Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk válaszolnátok . (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk válaszolnátok . (? ) Lányok mit szóltok ti ehhez (? )

Figyelt kérdés

16 hónapig voltunk együtt a párommal és pont karácsonykor szakítottam vele! Ők is és mi is jól állunk anyagilag és nagyon nagy egyet értés volt köztünk!Mind kettőnknek van saját kocsija stb,szóval nem a pénz miatt voltam vele/volt velem!! (Ezt nem mondhatja senki) Azért szakítottam vele,mert haza vitt egy rossz kisqrvát,akinek nem volt hol laknia!! Egy hajléktalan,pénzéhes,csak a jó kocsi a pénz érdekli és semmi más! Egyik fiú ágyából kiszáll és bele fekszik a másikéba,mert különben az utcán feküdne a saját családjának nem kell a viselkedése miatt! Megtudtam és szakítottam a párommal,akit nagyon szeretek még mai napig is!! A kisqrva már ott is lakik! Volt párom kocsijáról már úgy nyilatkozik,hogy hamarosan az övé, STB!!!

Miért kell ilyet csinálni?? Mivel jobb egy ilyen szétbaszott lány?? Az iskolájába nem volt olyan pasi aki nem ment volna rajta végig,amelyiknek van kocsija ... !!

Fiúk miért a qrvák érnek nektek többet?? Ők miért tudnak érvényesülni veletek szemben??


18/L ( volt párom 21/F)


2011. febr. 19. 22:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jól tetted! Nagyon szeretem még mindig és nagyon fáj még mindig ez a dolog! De már nem hiszem,hogy kibékülök vele!! Lassan két hónap eltelt és tudom,hogy nem éri meg!!! Ő nem lépett én nem fogok!! Pedig csak annyit kértem,hogy zavarja el ... :'(!!!!
2011. febr. 19. 22:29
 12/17 anonim ***** válasza:

22:25 vagyok


Tudom mit érzel, vagy legalább is sejtem.

Nekem ez az első nagy szerelem volt!

2011. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom,de már ne tegyél inkább semmit:(((( Én nem lennék képes megbocsájtani egy ilyen alaknak,aki képes lefeküdni...Utána én nem bírnék vele újra lefeküdni sem az biztos.Most nagyon rossz neked,de majd enyhülni fog a fájdalmad.Kívánom,h hamar túllépj a srácon,mert nem érdemel meg téged!!!!!!
2011. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 19. 22:39
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha a pasi helyében lennék és tényleg az érzelmek azok lennének amik ide vannak írva, a ringyónak a mellbimbóját vágnám le.
2011. febr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az érzelmek igazak! Csak tudjátok a volt párom anyukája pedig nagyon ragaszkodik a qrvához,mert mos,főz,takarít mindent megcsinál! Engem pedig nem szeretett annyira soha,mert nekem ha valami nem tetszett én meg is mondtam neki! Mindig mindenbe bele akart szólni! Hova megyünk vacsizni vagy mikor találkozunk vagy miért csináljuk ezt azt ... !! És én mindig kiálltam magunkért,a volt párom soha nem mert az édesanyjával szembe szállni! Elkeserít nagyon! Mindig azt mondta volt anyósom,hogy elvesz tőle mindent kocsit,bankkártyát stb. és mehet a háztól! :'( FÁjjjjjjjjjjjjjjjjjj
2011. febr. 20. 12:10
 17/17 A kérdező kommentje:
Várom a további gondolatokat!!!!
2011. febr. 21. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!