Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Porig aláztam azt a lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Porig aláztam azt a lányt, akit mindenkinél jobban szeretek – mert porig alázott Ő is. Miért van mégis lelkiismeretfurdalásom?

Figyelt kérdés

Igazából már magam sem tudom, hogy érez-e egyáltalán valamit irántam, már nem tudok kiigazodni Rajta, mikor beszélgettünk (és tudja, hogy mennyire szeretem, nyomulok is rá rendesen), hirtelen találkozott egyik ismerősével, és szemem láttára megcsókolta, megölelte.

Ekkor csak néztem, de szólni nem bírtam, aztán elmentek együtt.

Végül 1 napra rá, mikor megint találkoztunk, majd szétvetett az ideg, próbált velem beszélni, de én porig aláztam, hülyének, sötétnek, sekélyesnek, marhának, baromnak, önzőnek, szemétnek, és még ki tudja, minek neveztem, rohadt durva hangnemben, az összes hibáját előkaptam a kalapból, és olyan szinten kegyetlenül szemébe köptem, hogy hogy volt pofája ehhez, mikor tudja, mennyit jelent, és mennyire szeretem. Aztán elmentem, rá sem néztem. Tudni kell róla, hogy nincs sok önbizalma, én már hónapok óta nyomulok rá, szeretem, gyakran konkrétan bántott, sértegetett, de ezzel a lesmárolom előtted a másik srácot dologgal eltört a mécses, soha nem beszéltem így vele, és olyan szinten ledöngöltem a sárga földig, hogy igazából nem hittem volna, hogy ezt megteszem. Őrülten szeretem, de nekem ez már több volt a soknál. Jól tettem, vajon? Helyesen cselekedtem? Megjegyzem, azóta (1 nap) nem kerestem, nem keresett, nem is nagyon volt neten sem fent... Most mit tegyek? Egyáltalán tehetek valamit? Átkozottul lelkiismeretfurdalásom van, hogy bántottam.


2010. márc. 6. 19:40
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:

ez a csaj egy gyökér..

vagy csak nem jössz be neki és így akar visszautasítani..

ha lelkiismeret furdalásod van akkor beszéld meg vele, keresd, és kérj tőle bocsánatot..

2010. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Most már ne is haragudj, de egyáltalán nem volt jogos amit tettél. Nem vagytok együtt, ha szeretne, akkor veled lenne már rég. Nem lehet mással? Nem csalt meg, nem csapott be. Ennyi erővel senki nem ismerkedhet senkivel, ha ott van valaki olyan, aki szintén udvarol neki? Valószínű nem volt közömbös számára a srác, akit megcsókolt. Szerintem kérj bocsánatot és el fog múlni a lelkiismeretfurdalásod.
2010. márc. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
Ne haragudj már, de lehetne benne annyi tisztesség, hogy ha tudja, mennyire szeretem, mennyire sokat jelent, nem előttem mászik rá a másik srácra, ráadásul azért köztünk is történt egy-két dolog.
2010. márc. 6. 19:46
 4/33 anonim ***** válasza:

ez igaz, hogy nem elötted kellett volna csókolgtatnia a fiút, de attól te még nem vagy a pasija. lehet, hogy a lány nagyopn jóbarátként tekint rád és ezzel mindent elronthattál nála, hisz a leírásod szerint érzékeny. minél hamarabb hív el egy csöndes, kellemes helyre és beszéld meg vele a dolgot.

L/17

2010. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs jogod hozzá, hogy leüvöltsd a fejét, ha nem jártok, azzal csókolózik akivel akar. De egyébként szerintem így akarta tudtodra adni, hogy többet nem kíván tőled semmit.
2010. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Miért nem beszélsz vele nyíltan, egyenesen?


Egyszerűen kérdezd meg tőle, van-e esélyed nála? Lehet, hogy nincs, és azt akarta -szerencsétlen módon- a tudpmásodra hozni a másikkal történő csókolózással.


Miért nem beszéltek egymással az alázás helyett???

2010. márc. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim válasza:

Sztem nem volt fer,amit művelt veled, az meg pláne nem amit te tettél a lánnyal.

De én egyet tanácsolhatok...próbálj meg még egyszer utoljára beszélni vele...ha szóba áll veled marha nagy mákod van...mondd l neki az érzéseidet,de mindent csak őszintén, hallgasd eg őt is...ha még lehetséges a folytatás akkor hajrá...de ha nem akkor hagyjátok békén egymást...válljanak szét az utjaitok és ne bántsátok tovább egymást,m abból soha nem lesz jó kapcsolat

23/L

2010. márc. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Vele képtelenség beszélni. Gyáva. Most nem tudok mást mondani rá. Ez jött le nekem.
2010. márc. 6. 19:52
 9/33 A kérdező kommentje:
Hát majd lehet megpróbálok Vele beszélni, de bevallom, ez nekem ezerszer jobban fájt, mintha szemembe mondta volna, hogy "ebből nem lehet semmi köztünk".
2010. márc. 6. 19:55
 10/33 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy gyáva. Lehet, egyszerűen csak nem akarja még egyszer valami hasonlót hallani tőled, mint amit már itt leírtál...


Nem lehet, hogy túlságosan erőszakos, szabadszájú fiúnak ismert meg? És pont ez taszítja?

2010. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!