Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akit megcsaltak milyen jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit megcsaltak milyen jelei voltak a hűtlenségre hogy a párja megcsalta, hogy jött rá?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 18:56
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
teljesen máshogy állt hozzám. az első pillanatban megéreztem, hogy vaalmi nincs rendjén. sajnos igazam lett, szakított velem, és el se mondta az "igazi" okot. csak néhány nap múlva jöttem rá, nagyonnagyon rosszul esett, hogy még szakításkor se tudott őszintén beszélni :(
2011. febr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ha nem szeret téged azon látszik, velem is egyszer csak furán viselkedett a barátnőm, később azon a héten szakított velem...
2011. febr. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van, egyszer csak furán viselkedik, aztán vagy kideríted, hogy megcsalt, vagy elmondja, vagy őrlődsz magadban.
2011. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%
Hogy nekem küldte azt az sms-t amit másik pasinak írtXD Nah meg már előtte is tudtam már, de ezzel elkezdődött a lebuktattás. Szakítás után se volt őszínte.
2011. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszerüen általában megérzem hogy valami nincs rendben és mindig bejött!Pedig nem nő vagyok,hanem férfi!Még jeleket sem kerestem,ha az ember imseri már egy kicsit jobban a másikat,akkor szerintem le lehet azt vágni,hogy valami nem kóser!
2011. febr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
A Karib-tenger foglyai-t láttad? Abban a filmben is úgy derült ki, hogy ránézet a lányra és utána a pasira, aztán ennyiből leszűrte. Ilyen ez, megérezzük a semmiből is:)
2011. febr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Furcsán viselkedett.

Többet használta a szeretlek szót.

2011. febr. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csinosabban öltözködik ha elmegy valahova.. rengeteg parfüm..
2011. febr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

vagy nálad nem borotválkozik meg, de mikor nem találkoztok akkor igen

vagy alig fürdik, de mikor cégnél meglátod akkor borotvált, jól fésült, illatos

mikor mondod h szeretlek akkor közömbös

vagy olyamsivel gyanusitgat amit lehet ő követett el

2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hasznos válaszokat.
2011. febr. 23. 19:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!