Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent az ha egy csaj azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az ha egy csaj azt mondja aranyos (ari vagy)? Tetszik neki?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ mire mondja és milyen kontextusban. Ha egy srácra, attól még nem feltétlenül akar járni vele vagy ilyesmi.
2010. febr. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nálam ez úgy van ,ha egy fiúra azt mondom,hogy aranyos akkor általában nem jön be mint pasi de lehet,hogy másnál nem így van...
2010. febr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
akkor használjuk az aranyos szót ha NEM jön be az illető, tehát ha nem tetszik. ha tetszik akkor azt mondjuk hogy helyes vagy nem rossz vagy bármi mást, csak nem az aranyosat, hidd el ez így van. 21L
2010. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát nekem azt monda a csaj hogy ari vagy és találkozni akar
2010. febr. 21. 20:52
 5/11 anonim ***** válasza:

ha ezt mondta h talizni is akar akkor bejössz neki...


de én pl ha simán mondom h ari akk nem jön be...de te tuti bejössz neki ha talni akar

2010. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mondtam már pasinak azt hogy aranyos vagy, és bejött!


Sztem akar téged!

2010. febr. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkar a fa... akar ösze jöt mással hogy rohadjon meg bedig belé vok zugva
2010. febr. 23. 13:17
 8/11 anonim ***** válasza:

XDXDXD mekkora szopacs.

Szegény. De ne keseredj el. Majd lesz más! :)

2010. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de legalább megtudtuk, mit jelent egy lánynál az "ari vagy"! :S
2010. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az aranyos annyit jelent hogy tetszik meg totál jól el is lennék vele de nincs pénzze.Legalábbis annyi amenyire nekem igényem lenne(ez egyedenként változó).

A jó pasi(általában ezekkel jönnek össze)pedig nem kinézetfüggő.Inn nem számít a kinézet sem a személyiség sem a belső értékek.Egy jó pasinak 1 tulajdonsága van ami jó pasivá teszi őt.Ez pedig a pénz.

Szóval a kedves aranyos srác=jóképű normális értelmes de legtöbb esetben középosztálybeli(tehát ők nem nyerők)

A jó pasi pedig általában beképzelt önelégült nagyképű életképtelen apuci kisfia de viszont neki van pénze és ezért ők a nyerők.

Szóval remélem sikerült kimerítő választ adnom a kérdésedre.

A felmérésben segítségemre volt 6 szintén középosztálybeli lány akikkel egyetemista éveim alatt laktam közös albérletbe 4,5 évig.

Ha érdekelnek még különböző kifejezések jelentései akkor kérdezz nyugodtan.

2010. ápr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!