Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, melyiket választanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, melyiket választanátok inkább? Homokóra alkatú, nagy cicis, kerek fenkű lány, kis felesleggel, vagy vékony lány, kis cici, kis fenék?

Figyelt kérdés
Mondjuk midnkettőnek egyformán szép az arca, és egyformán okos, meg stb.
2011. febr. 21. 18:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
16%

nekem kis mellem van, olyan B s majdnem, de kerek, feszes, hegyes, arányos, a hasam lapos, a csípőm széles, a popsim kerek, olyan körte alkat vagyok, combba izmosabb vagyok, amúgy vékony a derekam, szal nem homokóra alkat, de nem is

körte, nem is galamb, kicsit sportos, kicsit nőies

az lakatomhoz megfelelő ruhát hordok

25 éves csaj vagyok

elég fehér de szép a bőröm, mint egy porcelán baba

az arcom szép, olyan baba arc és kb 16 nak nézek ki

az orrom pisze, kerek

a szemeim közepesen nagyok, mosolygósak, néha kicsit cicás, közepes szürkés kék, vagyis változó

ovális a fejem széles az állam, de kerek széles az arccsontom most kis husi is van rajta, attól babás, a szemöldököm kicsit van kiszedve természetes formájúra, a szám közepesen vastag, jól áll a rövid haj is meg a hosszú is, olyan aranybarnás a hajam, lapockáig érő, tépett

kb olyan vagyok kinézetre mint egy orosz vagy francia csaj, esetleg skandináv

magasságom 164 cm, súly 49-51 kg, csípő 90 cm, derék 63, mell alatti rész 70-72, mellekkel együtt 82-83

van egy tengericsikó tetkóm a jobb lapockámon

2011. febr. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
39%
én a vékonyra szavazok
2011. nov. 9. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
szia. mindketö szép. az öszhang a lényeg
2017. júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!