Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a 'rosszfiú'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis manocska kérdése:

Mit tegyek hogy a 'rosszfiú' feladja értem a jelenlegi életét? Hogy meg tudjon állapodni (ha csak egy kis időre is) egy lány mellett?

Figyelt kérdés
A srác tud vonzódni szorosabban egy-egy lányhoz ,de képtelen lekötni magát mert élvezi így az életét.mivel bizonyithatnék?tegyem féltékennyé hogy rájöjjön hogy velem nem játszhat?
2011. febr. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6
 1/53 Tömés ***** válasza:
74%
Szerintem felejtsd el az anyai ösztönödet, mert csak csalódni fogsz...
2011. febr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
72%

Ha fétlékennyé teszed azzal nem bizonyítod be neki h veled nem játszhat.

Egyszerűen te diktálj, ne hagyd hogy bármit megtegyen, hogy szórakozzon veled, lássa azt hogy "kemény csaj vagy", tudod, mit akarsz, és nem lehet veled bármit megtenni.

2011. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kis Manócska!


Soha ne akarj egy férfit megváltoztatni...főleg,ha Ő éppen azt az életstílust élvezi,amit éppen folytat...(Te írtad:))

Szeress inkább valakit azért,mert olyan,amilyen...:)

2011. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy elgyengülök és örülök hogy ha csak ritkán is a társaságában vagyok.mondjak nemet neki ha elhív?
2011. febr. 21. 19:30
 5/53 A kérdező kommentje:
de én így szeretem és ez még vonzóbb hogy ilyen rossz és hogy küzdeni kell érte és harcolni...és a nők valamiért 'szeretnek szenvedni' :(
2011. febr. 21. 19:31
 6/53 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hagyd.

Ez csak úgy sikerülhet, ha leszarod, nem foglalkozol vele, hideg vagy, szenvedteted, de a közönynek - fontos! - belülről,őszintén kell jönnie, az meg Benned nincs meg.

Ha tetteted, az ki fog derülni.

Ez annak sikerül, aki nem akarja. (Már ha egyáltalán valakinek.)

2011. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
majd lenyugszik. ki kell bekkelni...
2011. febr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:

az előbb írtad, hogy a nők szeretnek szenvedni, na ezzel én is egyet értek. szerintem akkor szenvedj, tök logikus nem? amúgy az ilyen palik 35 előtt nem nyugszanak le, addig meg szenvedj, úgy is szeretsz nem?

23f

2011. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%
Soha a k*rva életben nem fogod megváltoztatni. Minden nő azt hiszi, hogy majd miatta meg változik az illető, de ez sohasem következik be.
2011. febr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Sok nő küzd azért, hogy egy férfit megváltoztasson. Azután amikor végül sikerül, akkor már nem is szereti....
2011. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!