Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a 'rosszfiú'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis manocska kérdése:

Mit tegyek hogy a 'rosszfiú' feladja értem a jelenlegi életét? Hogy meg tudjon állapodni (ha csak egy kis időre is) egy lány mellett?

Figyelt kérdés
A srác tud vonzódni szorosabban egy-egy lányhoz ,de képtelen lekötni magát mert élvezi így az életét.mivel bizonyithatnék?tegyem féltékennyé hogy rájöjjön hogy velem nem játszhat?
2011. febr. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
Ez csak minket igazol. Ha egy évig semmi eredmény, ideje lenne abbahagyni az idő- és energiapazarlást.
2011. febr. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

Én még nem szálltam ki...:)...ha már beszálltam...:)...legfeljebb majd Manócskával együtt úszok vissza a "talán" helyes irányba...


Manócska!Írtam ugyan,hogy másfajta értékrend,de amit az előbb írtál,hogy "normálisabb értékrend"...olyan nincs...:)...csak értékrend van...és abból sokféle...neki ez a normális...Neked nem...:)...Ő ettől boldog...Te viszont nem...és ebben a helyzetben ez nem fog megváltozni,ha nem teszel ellene...Ő nem lesz egyik napról a másikra olyan,amilyennek szeretnéd,olyan,aki szeret Téged...

2011. febr. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
Nem kínzol minket,azért válaszolgatunk,mert segíteni szeretnénk...:)
2011. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
Ha gonosz lenne, még megérteném, hogy baj van az értékrendjével, de egyszerűen nem akar kapcsolatot, se veled, sem mással. Nem boldogtalan, értsd már meg.
2011. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 A kérdező kommentje:
De tudom hogy neki ez így nem jó. Ő maga mondta nekem ,hogy nem tudja mit tehetne, mert szörnyű amit a nőkkel csinál de mi mást tehetne és én mondtam hogy rosszul teszi de nem vesz egyszerűen erőt magán. Nem boldog:( és ez a legrosszabb .. mert én szeretném ha legalább az lenne (még ha nélkülem is) tele van feszültséggel,stresszel,görccsel
2011. febr. 21. 21:18
 36/53 anonim ***** válasza:

Manócska,Téged itt is,ott is üldözlek,terelgetlek...:D


Viszont nem szeretném saját magam meghazudtolni,így inkább fenéken billentem magam és azt mondom Neked,hogy tessék szépen átgondolni az érzéseidet,így a kommentek függvényében is,aludni rá egyet-kettőt...én nem akarlak rábeszélni semmire,mert Neked kell kitapasztalnod,hogy mi a helyes...viszont ebben a témában Neked ötleteket már nem adhatok,mert ismered a véleményem:nem érdemel meg Téged.

2011. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
Pont ilyen dumával próbálkoznék, ha újabb trófeát akarnék.
2011. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Igazatok van;( itt ülök ,olvasom a hozzászólásokat és SÍROK. sírok valakiért akiért bármit megtennék de nem tőrödik velem.rengeteg embert miatta utasítottam el...olyanokat akik szerettek volna.tényleg! lehet hogy nem neki kéne felnyitni a szemét hanem nekem,biztos naív voltam hogy hittem a szerelemben..
2011. febr. 21. 21:29
 39/53 anonim ***** válasza:
Most tartasz ott, hogy LEHET? Ezzel számolni kell, ha a külső és a jó duma elég a szerelemhez.
2011. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

A szerelemben hinni nem naiv dolog...:)


És sírj nyugodtan,azt sosem szabad visszatartani...bár jobban szerettelek volna megnevettetni,de legalább érzéseket váltottunk ki Belőled,és így már Te is belátod,hogy merre kell lépned.:)

Ezt neked küldöm Manócska:


http://www.youtube.com/watch?v=JfffQkpGhns

2011. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!