Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek hogy a 'rosszfiú'...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis manocska kérdése:

Mit tegyek hogy a 'rosszfiú' feladja értem a jelenlegi életét? Hogy meg tudjon állapodni (ha csak egy kis időre is) egy lány mellett?

Figyelt kérdés
A srác tud vonzódni szorosabban egy-egy lányhoz ,de képtelen lekötni magát mert élvezi így az életét.mivel bizonyithatnék?tegyem féltékennyé hogy rájöjjön hogy velem nem játszhat?
2011. febr. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
de szerelmes vagyok...
2011. febr. 21. 20:04
 12/53 anonim ***** válasza:
No látod kedves kérdező...:)...férfiak is hozzászóltak a témához...most már hiszel nekem?Ha egy férfi meg is változik Miattad,soha nem fogod úgy szeretni,mint azt a férfit,akit önmagáért szerettél meg...és fordítva...tudom,hogy ez most kegyetlenül hangzik számodra...bár az is lehet,hogy ha tetszel az illetőnek,akkor magától megváltozik...álmodozz nyugodtan,de én a helyedben inkább a jelenben szeretnék boldog lenni.:)Kitartás!:)
2011. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes vagy,akkor pedig vagy vársz arra,hogy a férfi lehiggadjon,vagy pedig nyitsz felé...Ő tudja vagy sejtheti az érzéseid?
2011. febr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne légy a kalandja. Ha nem csak azért ilyen, mert még nem találta meg az igazit (vagy azért ilyen, de nem te vagy a kiválasztott), úgysem tudsz mit csinálni.
2011. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

A rosszfiú nem azért fogja feladni a jelenlegi életét, mert te azt szeretnéd. Én valamiért vonzom őket, szerintem könnyű őket "kezelni", bár én ilyenekkel komolyabban sose terveztem, lehet ez tetszett nekik. Mindenesetre beszélgettem velük, és elég szemét módon használtak ki lányokat, elég veszélyes beléjük szeretni. Jó persze ezt nem lehet irányítani, de érted a lényeget...

Ha szenvedni akarsz, szenvedj. Egyszer majd elunod. :)

2011. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Szerintem ő tisztában van vele hogy így is megkaphat "bárkit" mert az egész kisugárzása és kinézete hódít...ezért meg se próbálja lekötni magát.valahogy észhez kéne téríteni.. szerintem sejti az érzéseimet , bár ez nem biztos.ebben az egész ' kapcsolatban' sajnos kevés dolog biztos
2011. febr. 21. 20:29
 17/53 anonim ***** válasza:
Ő nagyon is észnél van, téged kellene kijózanítani.
2011. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%
Ó Manócska drága...az a helyzet,hogy ha Ő most így érzi jól magát,akkor nem beszélhetünk olyan dolgokról,hogy "kijózanítani"...nem csak olyan nőkből áll a világ,mint Te...biztos vannak olyan "trófeái" is a kiszemeltednek,akik tudják,hogy mire vállalkoznak,és ők sem vágynak többre...mindannyian változunk életünk során,egyszer Ő is le fog nyugodni,és Neked majd akkor kell ott lenned,amikor komoly kapcsolatra vágyik(már ha akkor ez lesz még szíved vágya)...amíg Ő nem képes Téged így értékelni,ahogy vagy,addig nem érdemes rá több energiát pazarolnod...nem érdemes,hidd el...:)
2011. febr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék azért hány éves vagy?! bizonyára elég fiatal, és bizonyára tapasztalatlan. nem számoltam, de vagy ezer ilyen kérdés volt már... te vagy eltévedve, nem ő. az van, hogy beletörődsz és hosszú-hosszú idő alatt talán sikerül jobb útra terelni, de hosszú-hosszú időből még csak sok sem lesz, mert addigra már rég szétmentek. embereket nem lehet csak úgy megváltoztatni, ha meg akar változni meg fog, de amíg fiatal bizonyára nem akar. törődj bele, hogy olyan amilyen és:

"Fel kell készülnöd arra, hogy nem mindenki álmodja a te álmaidat."

ezen nincs mit magyarázni.

23f

2011. febr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
18 vagyok abszolút egyetértek mindenkivel és köszönöm. nem megváltoztatni akarom csak észhez téríteni.rengeteget beszélek vele és tudom hogy valahogy vonzódik hozzám és habár nincs teljesen tisztába az érzéseimmel tudja hogy bármikor kellek ott vagyok neki és nem úgy tart számon mint egy trófea de mégse tart többre mint a többi nőt...mindenkiben csak egy dolgot lát
2011. febr. 21. 20:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!