Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kihűlt a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris hilton kérdése:

Szerintetek kihűlt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés
2 éve járunk,mostanában olyan fura velem: pl. idegesiti ahogy csókolok,ha telefonálunk alig válaszolgat,nincs kedve beszélgetni soha,most is. pl. beteg voltam és egyszer se kérdezte meg,hogy jobban-e vagyok :S Viszont a szex rendben van csak néha ilyen fura.
2011. febr. 21. 23:08
 1/5 anonim válasza:
Esetleg "befigyelt" egy harmadik?
2011. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem beleunt már ebbe a kapcsolatba!

Ezek a jelek tipikusan erre irányulnak, vagy tényleg valami csajnak csapja a szelet és inkább rá koncentrál mint rád!

Nem tudom de 1 biztos ennek nem lessz valami jó vége!

2011. febr. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak túlkombinálod és nincs is semmi gond. Ezt vele kell megbeszélned, mi innen nem tudhatjuk.
2011. febr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Qirq ***** válasza:

Vagy mi lenne ha a pároddal beszélnéd meg és nem idegenekkel? Ülj le vele őszintén beszélgetni.

Ám van rá sansz hogy tré van... De az is lehet hogy valami mással van gondja ami kihat a viselkedésére.

2011. febr. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a "tündéri barátnő taktikát" : csinálj neki vacsit, süssél sütit, hozz neki autós újságot, hívd el romantikus sétára, írj neki szívhezszóló képeslapot/elalváselőtti sms-t/emailt, menj el vele biliárdozni, sörözni, csocsózni, táncolni, csináljatok kettesben programokat, stb... éreztesd vele, hogy ketten is nagyon jól megvagytok. De ne dörgöld oda mindíg hogy miért csinálod ezt, csak legyél aranyos. Ha nem veszi észre ezeket, akkor valószínűleg tényleg megunt :(

Remélem bejön ez a taktika, és minden rendbejön :)

2011. febr. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!