Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem ismerik a mai tinik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik a mai tinik ezeket a kifejezéseket: reménytelen szerelem, plátói szerelem, viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés

Miért hiszi azt mindegyik, hogy ha ő szerelmes valakibe, az már jó alap egy kapcsolathoz, sőt: az már kapcsolat?

Főleg azokra az esetekre gondolok, amikor még a vak is látja, hogy esélytelen a dolog, mert a tanárába, a fater barátjába, a 20 évvel idősebb szomszédban, vagy egy sztárba szerelmes?

Miért az az első kérdés, hogy hogy jöjjön össze vele, hogy szerezze meg?

Ennyire elfogadhatatlan 2011-ben, hogy van olyan, hogy nem lehet valaki megkapni, csak mert ők úgy akarják?

Hogy annak is megvan a maga szépsége, amikor a szerelem tárgya elérhetetlen, hozzátartozik a kamaszkorhoz, és majd elmúlik. Nem KELL megpróbálni felszedni, mert legfeljebb egy oltári égés lesz a vége.

Szinte senki sem úgy kezdi, hogy "hogy verjem ki a fejemből", hanem úgy hogy "hogy csábítsam el, hogy szerezzem meg", stb. Miközben ennek nyilvánvalóan nincs semmi reális alapja.


2011. febr. 22. 10:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hát nemtudom én 14 éves fiú vagyok és nagyjából csak viszonzatlan szerelmeben volt részem,úgyhogy tudom milyen érzés...
2012. aug. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
én is annak a híve vagyok, hogy ami kell, azt megszerzem, de persze annak is, hogy csak normális dolgok után vágyakozzak. azt viszont én is hülyeségnek tartom, hogy sokan a szerelmet, amolyan "szent" dolognak veszik, vagyis ahogy te leírtad, a szerelem "egy jó alap egy kapcsolathoz", "sőt: az már kapcsolat". nevetségesnek találom azokat csak úgy szeretnek akárkit, pl. engem és úgy csinálnak emiatt, mintha már valami szoros közelsége lenne hozzám, pedig nem. és nem veszi észre magát. ez idegesítő.
2012. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!