Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élitek túl, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élitek túl, ha valakinek nem kelletek, lemondott rólatok, de ti még szerelmesek vagytok belé? Kérlek írjatok!

Figyelt kérdés

Exem azt mondta, talán összejöhetünk még. Én elhatároztam, nem keresem, mert eddig mindig ráírtam. És láthatóan őt nem zavarja, nem is keres, hiába van fent chaten. Én meg belehalok, hogy rám sem ír.


Kb 2 hetet voltunk együtt, de már nyár óta jóba voltunk, szerettük egymást. Október végén szakított, azóta őrlődöm, és nem tudok felejteni, mert tartja bennem a reményt. Sokak szerint azért nem kezd velem újra, mert messze vagyok tőle, és lehet hogy neki az kell, hogy közel legyen a barátnője.

Viszont a felajánlásom, hogy odaköltözöm hogy újra kezdhessük, elutasította.


Mit tegyek? :'(


2011. febr. 22. 13:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is kitöröltem mindenhonnan, de rájöttem ettől abszolút nem könnyebb a felejtés... így is úgy is rajta járt az eszem akár láttam valahol, akár nem :(
2011. febr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!