Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van, hogy néha napokig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy néha napokig nem reagál?

Figyelt kérdés
Néhány hete járok egy fiuval, o kezdemenyezett, és eleinte mindig o irt rám, de mostanában van hogy napokigh nem ir rám, nem keres, ha én irok rá akkor sem válaszol. Mikor meg végul "elokerul", valami béna kifogást hoz fel. Mi baja van ilyenkor?
2011. febr. 22. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi, becsajozott.
2011. febr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha msnről van szó,akkor tuti becsajozott,ha sms-ről telózásról,akkor is tuti van valakije.Az nem nevezhető járásnak ha valaki napokra eltűnik!lapát.
2011. febr. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Smsrol van szo. Nincs msnje. De ne hinném, hogy becsajozott, mert utána ir, meg igazábol nem is valami adonis. És nekem azt mondta, rég volt már igazi kapcsolata.
2011. febr. 22. 17:02
 4/7 Higgany ***** válasza:

á-á nincs feltétlenül másik csaja!

Az utóbbi időben ez velem is előfordult hogy elhanyagoltam barátnőmet, össze is vesztünk máer kibékültünk, de köze nem volt se másik csajhoz se egyéb olyan dologhoz, csak szimplán nem vagyok magamnál, fél5-kor kelek, 10-kor fekszek, fáradt vagyok levert és nincs erőm semmihez.

2011. febr. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem, tényleg csak az idohiány miatt nem keres,az sem tul jo persze, de egy másik nonél még mindig jobb.
2011. febr. 22. 18:05
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán csak nincs kedve.. ennyi.


Nekem is volt is sok lánnyal jóban voltam msn-en, de egyszerűen meguntam, hogy jóformán a semmiért vesztegetem az időmet..

2011. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy neki eléggé fontos. ha fontos lennél neki szakítana rád az idejéből akármilyen kevés is van neki.
2011. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!