Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy borzasztóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy borzasztóan féltékeny lánnyal? :S

Figyelt kérdés

Az a mániája h ő ronda (nem ronda, jó, tény, h vannak nála jobb csajok) és emiatt önbizalomhiányos és mindig azon retteg h nekem majd egy jó csaj elcsavarja a fejem... állandóan csekkolja a telóm, be tud lépni facebookomra, emailemre, gondolom azt is, mondjuk nincs titkolnivalóm... addig hisztizett amíg le nem töröltem az összes lány ismerősömet MSNről... de nem is ez a legnagyobb hanem az h bulizni pl. nem enged el egyedül, ha meg velem jön, mindig úgy rám mászik h egy szót se tudok beszélni mással, h megmutassa h mi együtt vagyunk vagy nem tom miért... és így elb.ssza az én bulimat is, de ha meg ezt mondom neki jön a hiszti :S Sztetek mit lehetne csinálni vele? :/

18/F


2011. nov. 10. 18:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Kidobni.EGY KAPCSOLAT ALAPJA AZ ÖNBIZALOM!;)


15/F:D

2011. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem dobhatom ki mert van egy dolog amiben elég sokat segít és elég sz.rban lennék nélküle :S szal vmi más kéne
2011. nov. 10. 18:29
 3/16 .:Laci:. ***** válasza:
ha nem vagyok indiszkrét mi az amiben sokat segít neked és hány éves ő?
2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ez már régen rossz ha így állsz a dolgokhoz hogy azért vagy vele mert segít neked. Arra nem gondolsz,hogy azért ilyen féltékeny mert neki is feltűnt,hogy más lányok felé húzol inkább? Például,hogy vannak nála szebb csajok is. Nem olyan buták a lányok mint elsőre tűnnek,nyilván volt olyan megmozdulásod amiből ez jött le neki,hogy jobb ha féltékeny és árgus szemekkel őriz téged. Szerintem üljetek le beszéljétek meg.
2011. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Mond meg neki hogy legyen normális vagy vége és csak barátok.... ilyen könnyű
2011. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
milliószor próbáltam már vele megbeszélni de mindig hiszti lett a vége...
2011. nov. 10. 18:37
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát volt egyszer-kétszer olyan h egy bnőmet megcsaltam de nem vele viszont tud róla és emiatt még jobban féltékeny :S
2011. nov. 10. 18:39
 8/16 A kérdező kommentje:

Ja bocs nem láttam a 18:31est hát az van h mi elég csórók vunk ők meg nagyon pénzesek és így pénzben segít pár dologban :/ Mert am elég nagy szarban lennék.

Én 18, ő 19.

2011. nov. 10. 18:41
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát pénz miatt vele lenni elégé genyoság. Bár sok lány azé van pasival me gazdag szal akkor szerintem te is megteheted. Max ha már van egy jó melod és meg tudsz állni akár miylen szemétség is kidobod azt ennyi. Amúgy szépen titokban mész el bulizni valami kamu indokkal pl szüleiddel mész, rokonokhoz 2 napra stb
2011. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sürgőssen elhagyni.
2011. nov. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!