Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Okozhat gondot, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Okozhat gondot, ha az egyik fél dohányzik, míg a másik nem?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, megismerkedtem egy sráccal, és az első randin kiderült, hogy dohányzik. Én sohasem dohányoztam, nem is próbáltam, nem is akarom ezután sem.


Ha egyébként minden stimmelne köztünk, ez lehetne egy kizáró ok?


Ti voltatok már így?


2011. febr. 25. 22:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Hali,


Mire érted a kizáró okot? A Rossz lehelet miatt? -Van rágó.:)


Vagy a szexuális teljesítőképessége miatt? Hát igen, van akinél a dohányzás erekciós problémákat okoz.


Lehet nem kéne.. bár hátha le tud szokni.:)

2011. febr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

nálam az szokott lenni, de most van egy lány, akivel szívesen járnék, attól függetlenül, hogy dohányzik. az már más téma, hogy szerintem nem fog összejönni...nem is lényeg. szóval, ha megvan köztetek a vonzalom, és téged nem érdekelne, nem zavarna, hogy dohányzik, azzal a hibájával tudnád szeretni, akkor miért ne lennétek együtt?:)


18/F

2011. febr. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
okozhat.
2011. febr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy nem tudom, hogy meg tudnám-e szokni, még soha nem volt dohányzó barátom. (Dohányzó barátaim sem.)


Anyukám erős dohányos, de ő bent a lakásban soha nem gyújt rá. Az utcán viszont, ha együtt vagyunk valahol, mindig úgy állok, hogy lehetőleg ne érjen a füst, mert nem igazán bírom a szagát. Anyum szerint dohányost csókolni olyan, mint hanutartót nyalogatni... szerinte ezért lehet ez kizáró ok egy nem dohányosnak.


Nekem ebben semmi tapasztalatom.


Viszont az előző nem dohányzó barátaimmal sem jutottam sokra, más problémák miatt. Ezért gondolom most úgy, hogy ha rendes ember, és egyébként összeillenénk, akkor talán ez nem lehet akkora gond. Vagy mégis?

2011. febr. 25. 23:05
 5/18 A kérdező kommentje:
Milyen gondok lehetnek ebből? Konkrét példákat légyszi, ha tapasztaltatok már ilyet, mert én még nem.
2011. febr. 25. 23:06
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
soha nem jönnék össze valakivel aki dohányzik. Egyszer smároltam egy dohányossal olyan büdös bagó szagú volt a szája OMG! meg a ruhája is, és mindig! Meg a "kiugrok 5 percre egy cigire..." szánalmas
2011. febr. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is sok probléma forrása lehet. pl.lehet,hogy most még nem zavar,hogy folyton büdös a ruhája, keze, haja,szája(rágó kevés ide..), de később lehet,hogy már eleged lesz belőle.vagy ha neki pl természetes,hogy a lakásban,kocsiban is rágyújt az is elég idegesítő tud lenni, mert így a te ruháid meg bőrőd is átveszi a szagát..ha pedig komolyra fordulnak a dolgok az sem elhanyagolható szempont,hogy havi kb.30ezer megy cigire a közös kasszából..... mindenki maga tudja mi fér nála bele. én sosem dohányoztam és nem is szeretném egy dohányossal leélni az életem.
2011. febr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Én napi másfél dobozzal szívok betonozós cigiből, attól függetlenül nem büdös a pofám és a lompos mindig úgy áll mint a cövek. Hol a probléma?
2011. febr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
én eléggé kemény dohányos vagyok és csak olyan lányokkal voltam akik szintén dohányoznak a ruháim nagyon büdösek és a hajam is meg a szám is emiatt. ez zavaró lehet ha valakihez odabújnál
2011. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
nálunk pont fordított volt a helyzet, mert a barátom nem cigizett én viszont napi egy dobozzal szívtam, mégis összejött velem. tudtam h nem nagyon teccik neki h dohányzok és már az elején mondta nekem h mjad ő segít leszokni. és igy is lett, mert már 3 hónapja nem cigizek:) a szerelmemért képes voltam letenni a cigit uh sztem arra is van simán esély h ezt a srác megtegye érted:)
2011. febr. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!