Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap távolságot kibír 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap távolságot kibír 1 kapcsolat?

Figyelt kérdés
nagyon szerelmes vagyok, a fiúm is belém. pár napja vagyunk együtt de nagyon imádjuk egymást. intézetbe kellett mennie, és 1 hónapig nincs kimenője, nem tudunk találkozni. félek hogy 1 hónap után már nem lenne semmi ugyanolyan, észreveszi hogy mégsem szeret, elmúlik a szerelem ha nem lát 1 hónapig. mit csináljak? szakítsak? én nagyon bele vagyok zúgva és várnék rá 1 hónapig az biztos. 18/l
2011. febr. 26. 11:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

mi csak két hete voltunk együtt amikor 3 hónapra el kellett utaznom.

ki lehet bírni :)

2011. febr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl bonyolult kérdés: ha szeret, nem múlik el ennyi idő alatt a szerelem. Ha elmúlik, az nem volt szerelem. Ennyi.
2011. febr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
" A távolság olyan, mint a szél. A kis tüzeket eloltja, a nagy tüzeket fellobbantja."
2011. febr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Én távkapcsolatban éltem 8 hónapig. Nyáron itthon volt 2 hónapig, de utána 2 hónapig nem találkoztunk, mert Franciaországban él. 2 hétre jött haza, utána megint visszament 2 hónapra. Nagyon jól bírtunk, és egyre jobban szerettem, amikor hazajött.

Sajnos más okokból szakítanom kellett vele (ez egy nagyon hosszú történet) Még én is szeretem és ő is szeret, de meg kellett tenni ezt a döntést.

Én azt javaslom, hogy ne szakíts vele, ha tényleg szereted.

Várj rá ^^

2011. febr. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nyáron jöttem össze a barátommal (aug. 20.) és rá két napra el kellett utaznia 1 hónapra, max telefonon tudtunk beszélgetni este egy kicsit. Elég nehéz volt és nekem is aggályaim voltak de most voltunk fél évesek és minden oké. Szóval ne aggódj emiatt, ha tényleg szeret nem lesz semmi gond.

18/L

2011. febr. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az én feleségem két évet várt rám, amíg katona voltam.

Megvárt, és most is a feleségem.

Ha nem vár meg akkor nem szeret!

Akkor nincs jövője a kapcsolatotoknak.

2011. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
ne aggódj nem fog elmúlni.ha meg elmúlik akkor nem szeretett igazán.
2011. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!