Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Hogyan viseljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan viseljem el a jelenlétét minden nap?

Figyelt kérdés
A történet úgy kezdődött,hogy nagyon megtetszett az egyik osztálytársam. Olyan haveri kapcsolat alakult ki köztünk de tudtam,hogy nekem semmi esélyem nincs nála. Szinte már szerelmes voltam a fiúba. Nemrég a legjobb barátnőm elmondta,hogy neki is tetszik ugyanaz a fiú. Hát mondtam,hogy oké. mi mást mondhattam volna.. Aztán egyik hétvégén haverokkal együtt lógtunk és ők ketten smároltak. Mivel mind3an osztálytársak vagyunk nemtudom micsináljak. Hogyan lehetne ezt kibírni?
2011. febr. 26. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívjákúgy, hogy pofáraesés.. Majd kihevered, ami nem öl meg az megerősít..
2011. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

most akkor járnak?

mert ha nem akkor dobd be magad és hódítsd meg a srácot!!

persze ne úgy mint a másik.

smárolni nem kell.

azt csak majd idővel.

2011. febr. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de nem jönne össze velem.. :/ meg a haverjai szerint nem olyan időszakba van amikor "komolyabb" párkapcsolatot akar.. énmeg nemszeretnék egy éjszakás kaland lenni.
2011. febr. 26. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!