Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig viseljem el? (lent)

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 4 éve élek együtt a párommal ,

az elején minden olyan rozsaszin ködben volt de az utóbbi 1-2 év föleg az utolsó maga a pokol.

Van egy 2 éves kisfiunk . ezért sem nagyon tudom mitévő legyek.

Nem érzem hogy szeret ( nem ölelget, nem vigasztal ha szomorú vagyok,ha főzök vlmit kritizálja... pedig eddig minden fincsi volt neki.

nem törödik velünk(kisfiammal és velem) nem megyünk se nem sétálni se a játszóra nem hajlandó lejönni velünk , sokszor könyörögtem neki hogy kicsit ő is jöjjön le velünk.

gyesen vagyok de elszeretnék állni én is dolgozni ezért el kezdtem keresni bébi syttert de abban is kifogást talál

bezzeg a barátaihoz le megy . csak valahogy mi maradunk ki a sorból sokszor emlitettem neki hogy ez nekem igy nem jó 1-2 napig kisangyal aztán megint minden a régi.


Lányok adjaok légyszives tanácsot mert nem tudom mit tegyek és elemészt a szomoruság és a magány.

Fiuk is adhatnak thx.


27/Nő


2011. szept. 24. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
PONT mostanáig
2011. szept. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen az utóbbi 1 év az ami nagyon nem jó :(


UI: értelmes tanácsokat köszi..

2011. szept. 24. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már éppen elég volt... sőt sok is. :/
2011. szept. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lenne a helyes döntés ilyenkor, de nekem elegem lenne ebből és elköltöznék tőle, vagy máshova, vagy a szüleimhez vissza ha segítenek(, vagy ha élnek)

Akkor lehet, hogy rájönne(egy kis külön lét után), hogy mégis csak szerves részét képezitek az életének, és akkor talán észhez térne. Ha nem akkor marad a vállás, mert a gyerek miatt nem szabad együtt maradni, mert az nem tesz neki jót hogyha azt látja, hogy anya meg apa együtt van de mégsem. Gondolom érted, hogy mire, vagy hogyan értem.

2011. szept. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mi történt azóta?
2017. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!