Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viseljem el a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viseljem el a páromat, ha nem tudom megváltoztatni?

Figyelt kérdés

Nekem nem enged semmit (nem cigizhetek, nem beszélhetek pasikkal, nem lehetek szőke)de ő minden csajt felvesz iwiwen, a csaj oszttársait furikázza kocsival és hasonlók, amik engem zavarnak.

bármikor ha mondtam, hogy ez bánt. válasza, ha nem tetszik, el lehet menni.

próbáltam már elhagyni, de nem megy!!!!!

hogy lehetek így boldog mellette??


2010. aug. 15. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nemlehetsz boldog mellette,hagyd ott a p.csába!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!később egyre rosszabb lesz
2010. aug. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a pasi egy önző ... Te meg bocsi, de egy bolond vagy,hogy így hagyod magad.Elhiszem hogy boldog vagy vele, meg szereted, de mindennek van határa.Lehet hogy csak azért kellesz neki hogy elvégezd a piszkos munkát, pl vasalni rá.Nem is érdekled őt, bizti hogy szeret téged?
2010. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem szeret Téged.De hát vannak mazohista nők, akiknek ez kell. Úgy látszik, Te ilyen vagy.Ez csak rosszabb lesz.
2010. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

de apának meg olyanokat mond, hogy velem tervezi az életét, csak a lánya annyira féltékeny.

apa meg (miután anyával elváltak, és utálja anyámat) csak helyesli, hogy ez ellen nem lehet mit tenni, olyan mint az anyja....

2010. aug. 15. 13:18
 5/6 A kérdező kommentje:

előzőben a "velem tervezi az életét" volt a lényeg.

tehát szeret

nem?

2010. aug. 15. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem szeret.

De mindenkivel azt lehet megcsinálni, amit enged. Te engeded neki, tehát ő meg szépen terrorizál. Te meg boldog vagy...Mert vannak ilyen nők. Ha jól szájon vágna, akkor meg addig agyalnál, amíg ki nem találnál neki egy jó kis mentséget.

Szedd össze magad!

2010. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!