Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés
Nos úgy kezdődött, hogy a facebookom bugos volt.. és megakartam nézni hogy páromnál is bugos-e. Nem tudtam elküldeni egy üzenetet osztálytársamnak. Szóval gondoltam belépek párom facebookjára, megnézni hogy ott tudok-e küldeni üzenetet.. és belementem az üzenetek mappájába, és láttam hogy az exével már találkát szerveznek, és nagyon jól el vannak... Tudom hogy nagyon csúnya dolog volt ez, hogy megnéztem, de mihelyst megláttam az exe nevét egyből elöntött a féltékenység... Sajnos elég féltékeny típus vagyok, bár nem szoktam hangoztatni, tehát ha féltékeny vagyok valakire, nem mondom el... Tudom hogy a párom szeret, de ez akkor is idegesít... Van okom féltékenységre? (mellesleg ő is nagyon féltékeny típus, és ő hangoztatja is, nem egy haveromra féltékeny...)
2011. febr. 27. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
kaMUZTÁL és direkt léptél be!!
2011. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van okod féltékenynek lenned!

Nekem nagyon nem tetszene ha a párom találkákat szervezne az exével.

Úgyhogy nagyon is van okod féltékenynek lenned,szerintem.

17L

2011. febr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Norb66 ***** válasza:
Sajnos van.
2011. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nemszokásom turkálni párom cuccai között... ez a belépés nem azért volt hogy megnézzem az üzijeit.. de ahogy az exe nevét megláttam, nem bírtam ki hogy rámenjek..

de szerintetek mit tegyek?.. félig olyan rosszul érzem magam.. hogy megnéztem ezt az üzenetet... a másik felem pedig aztmondja hogy mondjam el neki ezt és beszéljük meg mert féltékeny vagyok... nemtudom :(

2011. febr. 27. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!