Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van okom a féltékenységre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés

a barátnőmet nagyon szeretem,ő is engem,de vannak fura dolgai amit nem értek.

amióta nagy úr az internet mi is ott tartjuk a kapcsolatot,csak hétvégén találkozunk mert messze lakunk egymástól,tudni kell rólam hogy barna szemű vagyok,sötét barna még csak nincs is zöld árnyalat vagy kék a szememben,tegnap ezt írta ki üzenőfalra és nem tudom hova tenni,nem akarom tőle megkérdezni,mert lehet semmi jelentősége,de az ilyen dolgait nem értem,na ezt írta:"Kék szeme nagyon veszélyes,

A szerelem mindig őszinte ... ♥"


2011. márc. 14. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs.
2011. márc. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet benne volt egy filmben. vagy valamiben ami tetszett neki, igaz én vagy àtírtam volta, vagy nem írtam volna ki.de ez én vagyok.
2011. márc. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is ezt mondom,tegnap elég érzelmes üzeneteket írtunk egymásnak,de nem látom olyankor az arcát,nem tudom hogy éli át igazából.de amikor szépeket írunk egymásnak,mindig rájön ez,hogy kiír dolgokat, csak úgy,annyira nem ismerem a társaságát de ők is írtak neki hogy milyen kék? de ő csak smile jeleket küldött nem tudok rajta kiigazodni sokszor.
2011. márc. 14. 10:51
 4/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem meg van okod féltékenykedni.főleg h már más is megkérdezte tőle h milyen kék,és erre csak smilykat küldött.ez kicsit gyanús úgy h te barnba szemű vagy.én számonkérném rajta h mi ez.
2011. márc. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!