Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti lenézitek azokat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti lenézitek azokat a fiúkat akiknek nincsenek barátai és mindig egyedül vannak?

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nem nézem le az ilyen fiúkat, de sajnos annak meg van az oka, hogy egyedül van. Lehet, hogy vele van a gond, de bizony ez koránt sem biztos.

Meg kell tudni, hogy miért van egyedül.

2011. febr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

én nem nézem le őket. de nagyon valószínű hogy van valami problémájuk, ha barátaik sincsenek.

de ettől függetlenül még lehetnek jóarcok.

2011. febr. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem, dehogy. De akkor már kíváncsi lennék hogy miért nincsenek barátai. Nekem is van olyan ismerősöm, akinek nincsenek barátai, csak mondva csinált "haverok", mert folyton kamuzik, és mindenféle hülyeséget beszél, mellé nem fürdik, és társai. Érthető ha neki nincsenek baráti..

Van egy másik ismerősöm, akik szegények, de a gyerek becsületes, és tanul, dolgozik.. érdekes, neki vannak igaz barátai is. Szóval nem mindegy, hogy miért nincs barátod, vagy lehet hogy csak zárkózott vagy.

A lényeg az, hogy nincs semmi baj az ilyen srácokkal. :)


18/l

2011. febr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A barátom sem valami haverkodós alkat, visszahuzódó tipus. Vannak olyan lányok akiknek az jön be, ha a csávó nem a haverjaival lóg fojton és nem a barátaival vág fel. Szóval, én nem nézlek le, ha neked igy a jó, akkor csináld igy.
2011. febr. 28. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyilván van valami oka. Nálam pl az, hogy nem jövök ki a korosztályommal. Ez lehet, hogy nagyképűen hangozhat, de nem azt mondom, hogy én hű de jobb lennék náluk meg ilyenek, csak egyszerűen más világ... Én nem bulizom, nem iszom, nem nézem a ValóVilágot meg ilyeneket, nem szeretek ilyen egyéjszakás kalandokba meg komolytalan kapcsolatokba beleugrani, nem követek semmilyen trendet vagy divatot... ezért nem igazán érzem jól magam társaságban. Azt éreztetik velem, hogy kilógok a sorból. Nem, nem vagyok ronda, sem pedig büdös vagy ilyenek, tehát ez sem lehet az oka. Csak egy példa, hogy attól még, hogy valaki magányos, még nem jelenti, hogy valami gubanc lenne nála. :)

Persze így nem igazán fogok barátnőt találni, dehát ilyen vagyok. :|

19/F

2011. márc. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

20:01


Nálam is nagyon hasonló a helyzet. Egyszerűen más világba tartozok. Inkább maradok egyedül - ami nem mindig olyan rossz, mint hiszik - mintsem felszínes "barátaim" legyenek és birka módjára kövessem a baromságaikat, csakhogy nehogy már lenézzenek, meg kiközösítsenek.

És így igaz, akinek nincsenek barátai, vagy inkább haverjai - mert a barát az sokkal különlegesebb - nem biztos, hogy valami probléma van vele, az is lehet, hogy csak jobban érzi magát egyedül.

2011. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló a helyzet

Bár a korosztályommal még úgy ahogy kijövök,de én sem élek ilyen sz*rokon mint a valóvilág-.-

nagyon ritkán eljárok bulizni de akkor sem részegre iszom magam..

Meg hát ha csipkelődő osztálytársai vannak persze hogy magába fog fordulni:/

2011. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

20:13


Igen, valóban elég nagy különbség van a haver és barát között, tudom én, csak igyekeztem tömören fogalmazni. :] Engem sem zavar ez az életforma, leszámítva hogy nincs barátnőm (valljuk be a hozzánk hasonlók után nem is igazán kapkodnak a hölgyek), és elhiheted, hogy nem a szex ami hiányzik, hanem egy... társ. :(

De bocsi, nem rombolom tovább a kérdést ezzel...

20:01 voltam

2011. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
én minden bizonnyal megpróbálnám bátorítani az életre, hogy ne legyen már egyedül, ne maradjon ki minden jóból:P
2011. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2011. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!