Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Anyós" probléma mi az istent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Anyós" probléma mi az istent csináljak?

Figyelt kérdés

Barátnőm anyukája állandóan azt mondja hogy nem illünk össze persze a szemembe nem mondja csak barátnőmnek .Vasárnap voltam náluk ebédre voltam hivatalos nem igazán eszek húst ezt elmondtam neki is ezzel nem is lenne baj.

Viszont most hívott fel barátnőm sírva hogy össze veszett anyukájával mert megint elkezdte hajtani hogy nem illünk össze meg hogy én nem eszek meg semmit és hogy biztos a barátnőm főztjét se fogom megenni egyszerűen mindenbe beleköt .Tudom hogy nem vagyok a leghelyesebb gyerek és lehet nem engem képzelt el a lánya mellé .

Fogalmam sincs mi a fenét tudnék csinálni de már kezdem unni hogy mindig sírva hív fel barátnőm


2011. aug. 3. 19:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el láb alól a vén k.rvát.
2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
türjed nincs más.ismerös sajnos.engem se szeret a párom anyósa...én is rengeteget sirtam neki emiatt,anyós miatt...ő meg mondja hogy neki kell szeretnie engem és nem anyjának...20L
2011. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Hát ezt a barátnődnek kell kibírnia...

Nehéz, de az anyukája valszeg soha nem fog megváltozni.

Esetleg kedveskedj az anyósnak egy kicsit, hátha :)

2011. aug. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
én tűröm csak barátnőm nem fogja ezt bírni 18 éves én 20 vagyok és nem szeretném ha miattam lenne problémája otthon
2011. aug. 3. 19:27
 5/20 anonim ***** válasza:
nem miattad van hanem az elviselhetetlen anyja miatt,aki utálatos...
2011. aug. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mikor náluk voltam teljesen normális volt vittem neki fehér rózsát meg a fene tudja de komolyan nem tudom mit csináljak vele
2011. aug. 3. 19:28
 7/20 anonim ***** válasza:

Én anyukám is folyton fújt a pasimra, hogy így nem jó, úgy nem jó, így nem jó nekem meg úgy nem jó, hiába védtem, hogy de nekem pont tök jó így, valahogy mindig csak a rosszat vette észre benne. Én megoldottam annyival, hogy nem nagyon hoztam át hozzánk a pasimat, úgysincs igazán hova, aztán egyszer közös nyaralásra eljött velünk, előre féltem mit fogja anya szekálni, erre nyaralás végén döbbenten jött oda hozzám, hogy így, hogy jobban megismerte, tulajdonképpen tök szimpi pasim van... -.-

Hagyd rá, sok mást nem tudsz.

20L

2011. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
már ott tartok hogy legközelebb elmegyek hozzájuk leültetem és megkérdezem mi a franc baja van vele
2011. aug. 3. 19:30
 9/20 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:30


na most szerintem az anyukájával 4 szónál többet nem beszéltem a 3 óra alatt amíg ott voltam és elkezd szarakodni

2011. aug. 3. 19:33
 10/20 anonim ***** válasza:

4 szónál többet nem beszéltél vele? akkor ez lehet a baj

ha át hívnak téged 1 vasárnapi ebédre akk kérdezgesd a vén lányt kérdez mindenféle hülyeséget akkor látni fogja h érdeklődsz iránta és talán értékelni fogja

2011. aug. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!