Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura, hogy 19 éves vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, hogy 19 éves vagyok és még nem volt egy hosszú, tartós, kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Kérem, hogy azok szóljanak hozzá akik ugyan ilyen cipőben járnak, vagy ismernek ilyeneket. Főleg fiuk válaszára várok:)


19 fiu vok :D


2009. febr. 16. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem nem furcsa...Én 20 éves vagyok és nem volt hosszú,tartós kapcsolatom!Csak én már kezdem feladni is,de neked több sikert kívánok! ;)


20/F

2009. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom mennyire fura... de Én úgy vagyok vele, hogy inkább fiatalon élje ki magát egy férfi/fiú, mikor még "megteheti", ne akkor jusson eszébe, mikor már gyereke lehetne, vagy felesége van...

Egyébként az Én volt barátom is 19éves, és nem hiszem, hogy lett volna 8hónapos kapcsolata, ha Én nem teperek annyit... Bár, ezt már sosem tudom meg :) Első komoly barátnője voltam.


Nani

2009. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még pár hónapnál tartósabb. Ne aggódj nem maradsz örökre így.

Csak egy kicsit furának tűnhet, mással szemben, de mindenkinek az a normális, amit csinál, gondol, és ha ezek szerint élsz, akkor meg ne tartsd cikinek!

Ha mégis annak tartod, akkor meg próbálj meg úgy párt "találni" magadnak, hogy nem keresed, nem görcsölsz rajta.

Ne ez legyen a legfontosabb.

Amikor én kezdtem feladni, és feladtam, akkor ismertem meg két embert is.

Szóval mindkettőtöknek üzenem, hogy feladni nem kell, csak görcsösen ráállni sem szabad.

Sok sikert:)

Egyébként lány voltam.19.

2009. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló! Soha ne add fel! :) Csak ne keresd a Nagy Őt. A jó dolgok váratlanul történnek! Lehet akkor pillantod meg Őt, mikor nem várod :)
2009. febr. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mért adod fel? Nem tom nálad mi a helyzet de nekem lett volna esélyem csak nekem nem mind1 mien lánnyal járok. Eddig 1 lány volt akit igazán szerettem de jártunk egy hetet és kiderült, hogy nem illettünk össze :(. Én még most is szeretem, minden nap beszélgetünk de neki már van barátja.
2009. febr. 16. 20:39
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszolónak üzenem: nincs ilyen, hogy kiélje magát...a kérdező épp komoly kapcsolatot szeretne (ergo már nem olyan kis pisis, hogy szoknyák után rohangáljon), szóval ne tanácsold neki a kalandokat, abból még jó nem sült ki. Egyébként is rossz duma az ilyen, egy normális embernek nem kell 'kiélnie' magát.

(Ez kb olyan mintha fogyókúra előtt halálra zabálnád magad.)


Mellesleg:

Kedves kérdező! Miért lenne ciki? Ha 22-23 évesen lesz első kapcsolatod, az sem ciki. Az a ciki, ha ezen görcsölsz és ez tölti ki a napjaidat. Inkább dolgozz magadon, hogy majd a jövendőbeni párod mellett méltó lehess. Én momentán ezt csinálom,nem érzem cikinek. Lefogyok, elkezdek portolni, kicsit ráállok a smink témára (amellett sok mindenről akarok tanulni, megismerni önmagam) és végre önerőből boldog leszek. Hiszem, hogy akkor jön az első, komoly kapcsolat, mikor az ember készen áll rá. Nem csak várni kell, tenni is kell érte.

2009. febr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tanácsoltam neki, csak a véleményem írtam le! A kérdésről eszembe jutott, és leírtam, amit gondolok. Nem tanácsként írtam neki, eszem ágában nem lenne, egy normálisnak mondható embert " elrontani ". :)
2009. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nani voltam.
2009. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok...Azért kezdem feladni,mert valahogy nekem esélyt sem adnak a nők.Akiket megismertem mindig két ember között vaciláltak és valahogy sosem én lettem.De azért kösz a bíztató szavakat! :)


20/F

2009. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!