Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 40éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40éves férfi érdeklődhet egy 17 éves lány iránt? Milyen kapcsolat lehet ebből?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 10:18
1 2 3
 1/24 Róka88 ***** válasza:
72%
A Faszi 99% pedofil.. lehet jó kapcsolat belőle.. de a lányal kéne elbeszélni.. azis bolond lehet az agyára..ha összeáll 1 40 éves faszival.. én nem javaslom !!!!!
2011. márc. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
83%

háát, vszínű, nem apa-lánya kapcsolat!

(ha már így van használd ki maximálisan, lejmold jól le a vénszivart!)

2011. márc. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
és ha vonzódik hozzá a lány,nagyon?
2011. márc. 1. 10:24
 4/24 anonim ***** válasza:
70%

Csak szex, mást nem érdemes erőltetni.

Én 38 vagyok, Ő 21. Egész más világ, de a szexben nagyon együtt vagyunk (már egy éve). De ez csak ''munkahelyi'' kapcsolat. Mindkettőnknek megvan a saját élete.

2011. márc. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

egyenlőre ez is munkahelyi dolog

ne akarjak többet?

2011. márc. 1. 10:31
 6/24 anonim ***** válasza:
37%

hapsi pedofil, csaj apakomplexus

szép kis páros ...

2011. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
23%

Nem nagyon jöhet össze. Úgy gondolom, hogy egyszer minden lány, nő családot akar alapítani sok-sok kisgyerekkel. Szerintem minden nőnek eljön életének e szakasza. De gondolj bele: Tegyük fel, hogy ő olyan 10 év múlva gyereket akar majd. Hány éves leszel? 50? Akkor akarsz te majd gyereket? És ha sikerül is, amikor a pici 10 éves lesz, te már 61 éves vén trotty? (elnézést a kifejezésért)

A gyerek fog szégyenkezni. Saját tapasztalatom, hogy az ilyenkorú kamaszok mind felnőtt férfiakba szerelmesek. De ez idővel elmúlik. Szóval szerintem nem érdemes belekezdeni. Na és akor arról még nem is beszéltünk, hogy milyen vihart kavarna ez az emberek között.

2011. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
64%
most ez a celeb világban is nagy divat (apa/anya-komplexus) ne is foglalkozz vele, ha szmpi, (de azért, holtomiglan-holtodiglan kapcsolatra ne számíts!) a szitu még mindig jobb, mint 50 feletti, vénqrvák jönnek össze csupán "szerelemből" fiatal 18 -25 éves fiúk(férfiak?)-al.
2011. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
83%
Sokaknak fogalma sincs róla mi az a pedofilizmus.Lesújtóan sötétek vagytok..Egy 17 éves lány nem éppen gyerek.
2011. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 fegyvernepper ***** válasza:
30%
Kérdező: Szerintem nem kicsit vagy pedofil...
2011. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!