Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 40éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40éves férfi érdeklődhet egy 17 éves lány iránt? Milyen kapcsolat lehet ebből?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 10:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
32%
20 év van köztük kábé. Ha a pasi 60 a nő 40 akkor is pedofil? Hagyjátok már azt, hogy pedofil-e vagy sem. Szerintem lehet kapcsolat, ha a lány 18 elmúlt.
2011. márc. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 fegyvernepper ***** válasza:
35%
De a lány még 18 éves sincs, még gyerek... A férfi próbáljon meg korabali lányt keresni, és ne a 20 év alatti korosztályt...
2011. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem még a 40 éves tatához a 30 éves nő is fiatal! Keressen az öreg trottyesz magának 35-40 köröli nőt, ne egy kislányt! Milyen világ ez, emberek??? :O
2011. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
77%
Kedves fegyvernepper. Te szerintem nem érted a kérdést. Nem tanácsot kért, hogy hány éveseket kellene keresnie magának.
2011. márc. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Szerintem nem valószínű, hogy ebből tartósan jó kapcsolat lehet. Bár kivétel erősíti a szabályt.


Amúgy van egy szakállas vicc:

Egy 60 éves ember el akar venni egy 20 éves lányt feleségül.

-Megőrültél! Mit gondolsz, mi lesz húsz év múlva?-kérdi a haverja.

-Mi lesz, mi lesz? Lecserélem a vén k.....vát.

2011. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Akik megint a pedofil szöveggel fujjolnak, azokra ne hallgass! Nem gyerek már a 17 éves. De a munkahelyi dolgot én sem értem. A lánynak nem az iskola a "munkahelye" ennyi idösen? Ha tanár-diák viszony, akkor gáz!
2011. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
54%

Érdeklődhet.

Perverz kapcsolat.

2011. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
71%

Kedves 55%.


Ismét csak azt tudom mondani, amit már fentebb is említettem. Nem az volt a kérdés, hogy szerinted ki a vén marha (én 36F) vagy kinek hány éves pár kell a te megítélésed szerint. Tanulj meg szöveget értelmezni.

2011. márc. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
40%

A kommentjeid alapján nem 17 éves lányok életét éled. Azok még iskolába járnak és max 22 éves korig érdeklödnek a fiuk után. Ha bejön nekik egy 23 éves fiu akkor feltesznek a GYK-en egy gyakori kérdést: Ciki 23F 17L?


Valamiylen okból 17 évesen már felnött életet élsz. Nyilván kaptál néhany nagy ÉLET pofot és hamarabb kellett felnönöd mint más 17 éves. Dolgozol, munkahelyi kapcsoltaba akarsz keveredni és az is lehet, hogy a felnöttek életének búja baja is a nyakadba szakadt már (pl csekkek befizetése havonta) Az tutti, hogy nem a 17 éves fiuk a korosztályod akiknek a legnagyobb bajuk a keffentés hiánya mellett az, hogy nem készült el a lecke és szünetbe gyorsan le kell másolni valakiröl. A Te korosztály az akivel egy nyelvet beszélsz aki annyira felnött amenynire neked azzá kellett válnod. Ha kapcsolatot akarsz épiteni az is a felnöttek közül kerül ki. En spec a helyedben 30 fölött már nem igazán ismerkednék de most egy konkrét férfiröl van szó aki 40 éves.


Magam példájából ondom el, hogy miylen egy ilyen kapcsolat. 43 voltam amikor egy 21 éves nö belém szeretett. Amikor együtt voltam vele akkor ott egy férfi és egy nö volt ott. Gondolatai világmeglátása egy felnött nöé volt. Mindig azt mondják, hogy a kor az csak egy szám mert nem az idö hanem a pillanatok öregitenek. Annak a 21 éves lánynak voltak olyan pillanatai az életben amik alapján vénséges vén öreg lélek lakott benne. Gyönyörü hosszuhajú, nagymellü agyban szexdémon volt ha erröl az oldalról is nézzük a dolgot mégis én voltam az aki szakitott vele. Nem láttam, hogy lehet jövöje ilyen korkülönbségnek. Ö hitt ebben én nem. Az ilyen kapcsolatnak véleményem szerint csak jelene van. Es nem feltétlenül csak szexröl szól. Eszebe se jutna a tag ha nem fogná valamelyik gondolatodat kézen és nem kezdene el vele sétálni. Ha nem nyügözne le valami oylan ami nagyon hiányzik az életedböl. Pl egy férfi példa. De ezeknek a gondolatoknak nem lesz jövöje. Ha Capri Diem modon akarod megélni akkor menj bele! De minden szakitás fáj.

2011. márc. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

az edzőmről van szó

így értettem a munkát

2011. márc. 1. 14:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!