Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy 40éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy 40éves férfi érdeklődhet egy 17 éves lány iránt? Milyen kapcsolat lehet ebből?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 10:18
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
83%

Celine Dion-nak bejött a dolog. Bár nem edzöje volt a jelen férje hanem managere de a mai napig példaértékü pár a show-biz.-ben. De ezért az ritkaság. Anno amikor élsportoló voltam ment a pletyka ilyen kapcsolatrol a vezetö edzöröl (45 év) és egy nagyon csinos sprinterröl aki éppen betöltötte a 20-at. Titokban nyomták. Persze mindenki tudott a dologról. MI persze k...tuk a lányt mert azt gondoltuk, hogy csak nekünk van jogunk 20 éves lányokat izélgetni. Egy edzö nagyon jól tud kinézni és az adott környezetben valóban ö az alfa him. Ö dirigal. Ez bevonza a nöt. Mi meg akkor olyan távol voltunk még attól amit férfinak hivnak mint az a bizonyos makoi hagyma a citrommal megcsepegtetett osztrigától. Azon tünödj el viszont, hogy mi lesz utána? Le tudsz-e járni utána is az edzésre? Titokban elbújtok? A világ elé biztos nem viheted ezt ki. Vagy szerinted igen? Mi anno kimentünk a "vilag" szeme elé de ö 21 éves volt már, nagykorú. A szüleinek is bemutatott és nem állitottak kést a hátamba. Ezt szerintem te 17 évesen nem teheted meg. Lopva csalva elbujva hazudozva kell szerelmesnek lenned. Vállalod?


Meg merem kockáztatni, hogy emellett még szeretö is lennél. En erre figyelnék igazán. Ebbe végképen nem szabad belemenni. Ha nem igy van akkor az egy kicsit más helyzet.


Amugy tudod az igazságot nélkülünk is. Az igazság az ott van benned. A belsö hang. Megkérdezhetem, hogy mit mond ez neked? Mi az a mondat amit a belsö hang mond? Megosztod ezt velünk?

2011. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
38%
Akkor sincs keresnivalója a libának a vénember mellett. Itt nem a kérdésre kell válaszolni mert arra az a válasz hogy terápiára szorultok!
2011. márc. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
83%

Kedves 55%


Akkor én is vénember vagyok (36), kíváncsi lennék a te életkorodra...A mentalitásod már ismerjük...

2011. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
63%

55%


Félsz mi, hogy nem lesz nuni mert egyszercsak a csajok felébrednek és kisautot dugnak a zsebedbe, hogy menj inkább játszál még a szexet majd férfiakkal akarom csinalni! Tini vagy még öreg és halvány sejtelmed nincs mit jelent az, hogy férfinaklenni! A lányok már tini korban nönek néznek ki és ha a fejük a helyén lesz akkor ugy is viselkednek. 20 éves korukra készek a felnött nöi életre. Amint elkezdenek dolgozni sok kedvük nem igazán lesz a hülyegyerek kisautovala a zsebében dugni szeretne show-hoz. Te meg 27 évesen sem akarod a felnött férfi felelöségét válalni hidd el! Tisztelet a kivételnek.

2011. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!