Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Disznó férfitársaim, belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Disznó férfitársaim, belemennétek a viszonyba?

Figyelt kérdés

Szabadelvű nem erénycsősz férfiaktól (is) várnám a véleményt. Párkapcsolatban vagyok, de van egy ismerős hölgy, aki idősebb, mint én de borzasztóan vonzódom hozzá jó ideje. Most egy ismerőstől hallottam, hogy ő meg rólam álmodozik erotikusan. Nekem ez csak annyi lenne, mintha egyedül nyalnék el egy fagyit, semmi érzelem, de izgat a dolog. Csakhát van párkapcsolatom. Ki mit tenne?

(Szánalmasozást, sajnállakozást, ítélkezést nem kérnék.)

Normális válaszokat pls.


2011. márc. 1. 11:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
85%
Nem mennék bele.CSak miután szakítok a jelenlegi párommal.
2011. márc. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
80%
Én csak úgy mennék bele, ha tudnám hogy ha velem csinálná a párom nem dőlne össze egy világ bennem
2011. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A disznó féfritársak természetesen azt írnák igen menj bele. Akkor mitől leszel okosabb a döntésedben? A megkérdezésük nélkül is tudod hogy aki disznó az megtenné.


A kérdés az, hallgass-e rájuk, az meg a te jellemed függvénye. Ha magad is disznó vagy, hallgatni fogsz. Ez pusztán jellem kérdése, semmi több.

Az vagy, akinek a tanácsát megfogadod.

2011. márc. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Röff-röff itt vagyok. Mindenki hasznos választ adott. Igen, bennem is volna bűntudat, ha megtenném. Kb 10 éve volt már egy románcom egy kolléganőmmel, de ADDIG nem jutottunk el, mert a lelkiismeretem megálljt parancsolt, így gyakorlatilag viszony nélkül kihátráltam abból a kapcsolatkezdeményből. Akkor az volt, hogy nehéz periódusunk volt a párommal, sokat veszekedtünk és jól akartam érezni magam. De rendeződött a kapcsolatunk és hálás vagyok, hogy a koleginával nem történt meg. (Majdnem igen, de végül is nem) Most meg az van, hogy az unalom, amit lehet szépíteni vagy bagatellizálni, de emberileg, társ szempontból kiegyensúlyozottak vagyunk, csak disznó vagyok. Nem tartom a páromat házicselédnek és pont az iránta való tisztelet fog valószínű felülemelkedni a disznói mivoltomon.
2011. márc. 1. 12:34
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

Az UNALOM. értelek. De ha unalmas a kapcsolat, arról te is tehetsz :) Kezdj bele valamibe a pároddal, ami vonz. Mondjuk járjatok el fallabdázni. Én nagyon szeretem, és nagyon izgi tud lenni egy pasival, a játék, és ha olyan az illető akkor több is lehet... Vagy kirándulni, új hobbi amit ketten lehet csinálni. bármi... De ha más nincs, kihívnálak snapszerra. aki nyer, kap valamit :)


Ha viszont az unalom nem miattad áll fenn egyértelműen, és nem sikerül lendíteni az összetartozás érzésén, akkor egyértelműen a párod nem a párod. Akkor igenis mást kell keresni. Azért mert x ideje együtt vagy valakivel az még nem azt jelenti hogy vele is kell megöregedni, és fenntartani a kapcsolatot pusztán azért mert azt hiszem hogy úgyse lesz más. Én is léptem már ki ilyen kapcsolatból. Emberileg a mai napig ragaszkodom hozzá, csak a vonzalom szállt el, és az az érzés hogy őt akarom. És nagyon jól döntöttem függetlenül attól hogy azóta nem találtam hosszan tartó kapcsolatot. És ő is jobban járt egy másik nővel.


Ha szexuálisan összejössz valaki mással akkor a jelenlegi kapcsolatodat is a kukába dobhatod. Ezt teljesen biztos. a kérdés az hogy mennyi bűntudatot akarsz magaddal cipelni. És még egyszer mondom nem azért vagy hibás mert változtatni akarsz, hanem a módszer nem mindegy és a korrektség.


Engem is hagytak már ott, és nagyon fájt, de én nagyon hálás voltam hogy akkor történt még mielőtt összejött volna mással. Így nem haragudhattam rá, és ezt az embernek el kell fogadnia. És nem is akartam volna hogy azért maradjon velem, mert én ugyan megfelelek de azért nem 100 %osan. Nem akarok senkinek sem a langyos vize lenni. Nem tudom a te barátnőd milyen típus, de ha olyan mint én, akkor így vélekedik erről. És én egyedül is teljes egész vagyok, nem kell hozzá pasi. Ha valakit választok magam mellé akkor azt azért teszem mert azt akarom érezni hogy szerelmes belém és boldoggá akar tenni. Ha meg már egy másik nő ágyába kívánkozik, nyilván nem akar boldoggá tenni :) Tehát a kapcsolatnak nincs értelme. Ettől még lehetünk barátok, de ne erőltessük ami nem megy.


32/N

2011. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Sajnos az emberek azzal, hogy megcsalják a párukat az egész kapcsolatukat hazudtolják meg.Nem elég az az indok, hogy unatkozom, vagy már nem olyan izgalmas.Egy életen át jóban rosszban együtt lenni a másikkal nehéz és küzdelmekkel teli, de ha én eldöntöm, hogy ő párom, akkor nemcsak a jót markolom ki belőle, de a "rosszból" már köszönöm nem kérek.Elgondolkozom sokszor, hogy embereknek nincsen tartásuk, a könyebb utat választják átgázolva még a párjukon is.Hol jó ez? ez nem megoldás semmilyen problámára sem, ez tüneti kezelés..azt gondolom, hogy aki meg tudja tenni a párjával azt, hogy megcsalja az nem szereti a párját, az a csak majomszeretet.
2011. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

13:36os vagyok.


Én viszont azzal nem értek egyet, hogy valaki tartson ki mellettem mert egyszer régen úgy érezte hogy élete végéig velem akar lenni és szerelmes lesz belém. De változunk. mindenki változik, a tettek és érzések, az ember körülményei, minden. Én soha nem kértem senkit hogy ígérje meg hogy kívánni fog élete végéig. Amit kérni lehet és érdemes valakitől az az, hogy legyen velem korrekt és a barátságát tartsa meg felém. Ebbe az tartozik, hogy szakít, ha úgy érzi már nem szeret úgy ahogy kéne, és ha később bajban leszek, akkor támogasson. Például ha utcára kerülök, akkor befogad. Ezt én meg is teszem a másik felé, és ezt viszont elvárom. De örök szerelmet nem tudok ígérni. Örök szeretetet és támogatást viszont igen. És szerintem más is csak ennyit tud ígérni, még akkor is ha mást gondol vagy mást mond.


Ha valaki elhiszi azt, hogy az a férfi vagy nő örök életére szerelmes lesz belénk, akkor nagyon buta mindkettő, az is aki elhiszi. Ilyet ígérni nem lehet. Hűséget is lehet ígérni, mert ez döntés kérdése. De én megnézném magamnak azt az embert aki maga mellé akarja akkor is láncolni a másikat, ha az már beleszeretett valaki másba csak azért mert régen máshogy volt. El kell fogadni hogy a dolgok változhatnak, különösen az érzelmek, ugyanis sokmindennről nem tehetünk. Nem tehet ez a férfi sem arról hogy beleesett egy másik nőbe. Akár hogy is mondja hogy nem, nem igaz :) állandóan róla fantáziál. Nem tehet róla. Arról viszont már fog tehetni, ha megcsalja a jelenlegi barátnőjét és belemegy egy hazudozás spirálba.


Én simán el tudom fogadni azt, még akkor is ha nagyon fáj, hogy a másik már nem úgy tekint rám mint régen. Ilyenkor az én felelősségem, hogy elengedjem és barátságosan váljunk el, és ne kényszerítsem arra, hogy hazudozzon nekem és mellettem maradjon mikor már nem kellek neki úgy. Lehet hogy ezért van az hogy a legtöbb volt barátommal a mai napig baráti kapcsolatban vagyok, és bármikor számíthatok rájuk, és ki merem jelenteni hogy szinte bármiben. mert nem vagyok önző, és nem akarom magamhoz láncolni a másikat.


32/N

2011. márc. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
89%

pedig szánalmas vagy. az ilyen férfiaknak nem nevezhető élőlényeket olyan szivesen fejbe vágnám egy serpenyővel, hogy helyben beszarnának...


"Nekem ez csak annyi lenne, mintha egyedül nyalnék el egy fagyit"


annyira rühellem az ilyen hozzáállású embereket. neked semmi nem számít? ha alkalmad van/lenne, lazán félrenyomsz? hát...tudod mit? szerintem tedd meg. remélem a párod rájön és lapátra tesz de villám gyorsan!

2011. márc. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
ha párkapcsolatban lenék semmi esetre sem bonyolódnék bele ilyenekbe.
2011. márc. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

14:36. Örülök, hogy itt ki tudtad magadat dühöngeni és az ítélkezési mániádat is kiélted. Gondolom megkönnyebbültél és szebb lesz a napod hátralévő része.


Viszont külön köszönöm a 32/N válaszolónak, aki többször is beírt. Te egy empatikus és értelmes, korrekt csaj lehetsz. Sok építőt mondtál, köszönöm.

2011. márc. 1. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!