Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Disznó férfitársaim, belemenné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Disznó férfitársaim, belemennétek a viszonyba?

Figyelt kérdés

Szabadelvű nem erénycsősz férfiaktól (is) várnám a véleményt. Párkapcsolatban vagyok, de van egy ismerős hölgy, aki idősebb, mint én de borzasztóan vonzódom hozzá jó ideje. Most egy ismerőstől hallottam, hogy ő meg rólam álmodozik erotikusan. Nekem ez csak annyi lenne, mintha egyedül nyalnék el egy fagyit, semmi érzelem, de izgat a dolog. Csakhát van párkapcsolatom. Ki mit tenne?

(Szánalmasozást, sajnállakozást, ítélkezést nem kérnék.)

Normális válaszokat pls.


2011. márc. 1. 11:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok végül hogy döntesz. Az írásaid alapján normális pasi lehetsz, szóval nem hiszem hogy lelkifurdalás nélkül meg tudnád tenni. Egyébként pont a lelkifurdi különbözteti meg a disznó pasit a normálistól, ugyanis a disznónak sosem lesz olyan.

Bár sem disznó nem vagyok, sem pasi, de azt gondolom hogy igaz a mondás: a kísértéstől csak úgy lehet megszabadulni ha engedünk neki.

A kérdés csak az, milyen áron....ugyanis van ami egész egyszerűen nem éri meg. Ezen gondolkodnék a helyedben, mert ha megteszed és utána hónapokig nem tudsz a párod szemébe nézni lehet hogy túljutottál a kísértésen, de nem hiszem hogy azt mondod megérte.


11.49.

2011. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem csak disznó vagy, mérhetetlenül önző is. Neked csak annyi lenne, mintha egyedül elnyalnál egy fagylaltot.. És a párodnak? Ha szereteted, ez nem erény kérdése..
2011. márc. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Kedves Kérdező! Azt hiszem sikerült megdöntened az egy kérdésre válaszoló erkölcs csőszök számát. :) Én egyáltalán nem tartalak disznónak, hanem egy gyarló embernek. Hazudik, aki hosszú évek után azt állítja, hogy még soha nem akart mással lenni, csakis élete párjával. Igenis, az ember néha bizony meginog. Azért sem ítéllek el, hogy egy fagyi elnyalásával hasonlítottad össze - ez nem a lelketlenségedet bizonyítja, csak éreztetni akartad a kérdésedben, hogy szerelemről szó nincs. De vajon tényleg így van-e...? Kívánok sok sikert a döntésedhez és legyél boldog mindig.

U.i.: Első válaszoló voltam, akinek bocsásd meg, hogy direkt provokatív választ írtam, arra számítva ezzel, hogy szívből jövő válaszok érkeznek majd. És bejött. :)

Hozzáteszem még, hogy magam is jártam hasonló cipőben, de megálltam, pedig az tényleg szerelem volt (legalábbis a részemről). Klassz pasi vagy. Szia! :)

2011. márc. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm kedves szavaidat. Semmi bajom a provokatív válaszokkal, néha adnak egy-egy lökést is az embernek. Szerencsére ítélkezéstől fröcsögő válasz kevés futott be.

Különbséget kell tenni és teszek is az ún "ÉPÍTŐ KRITIKA" és a "ROMBOLÓ, DESKTRUKTÍV MEGALÁZÁS" között.

Igen, egy átlagos mértékig gyarló ember vagyok, aki a párkapcsolata 13 éve alatt összesen háromszor kacsintgatott kicsit kifelé. Első volt a kolléganő, ahol győzött az erényességem. A második egy fiatal diáklány volt 4 éve, de még ő sem tudott róla, annyira diszkréten csak a képzeletemben létezett bármi is, majd a harmadik ez a hölgy, akit vonzónak tartok, de nem mentem bele semmibe vele és ehhez sok megerősítést kaptam innen is.


Az viszont nagyon érdekes, hogy itt a fórumozók 99%-a az erényességet, a hűséget hirdeti és kardoskodik mellette (helyesen), de a valós kinti életben sokkal nagyobb arányú félrelépésmennyiséggel találkozik az ember.

Akkor most ki hazudik és mi az igazság?

üdv

2011. márc. 2. 11:28
 25/27 anonim ***** válasza:

13 év alatt csak 3? Hű, ez egészen szép, mert van aki hetente félrek*r. :) A baj csak az hogy nem ezekhez kell magát az embernek viszonyítani hanem azokhoz akik egyszer sem.

Én sem disznónak tartalak, csak azt gondolom -továbbra is- hogy az emberben eredendően benne van hogy néhanapján félrekacsintgasson, és végül az dönti el milyen ember hogy valóban megbánja-e.


Ha megbánja, és nem teszi meg többet arra azt mondom: mindenki hibázhat az életében, mindenkinek jár egy második esély. Na de aki félrelép másodszor, haműrmadszor is, az aztán hiába mondja hogy megbánta, az már megpecsételődött.


Akárhogy is döntesz, azt már most felejtsd el hogy ezt használd védekezésnek hogy "dehát 13 év alatt csak háromszor történt....." nem a sportból félrek*rókhoz kell mérni magadat hanem az egyenes emberekhez. Azok meg vagy nem csalják meg a párjukat, vagy ha igen akkor soha de soha többet mert rájönnek hogy nem éri meg és nem tudnak a szemébe nézni utána, ezétr nem teszik meg többször.

Aki mégis megteszi, az már nem érdemel bocsánatot, sajnálatot, sem szép szavakat. Egyszer mindenki eltévelyedhet, de aki többször is megteszi, ott már valami hibázik, ott már nem eltévelyedésről van szó hanem egyszerűen ilyen lelkiismeretlen a jelleme.


Azzal sem érdemes takarózni hogy na itt mindenki erénycsősz, de a világban mégis sok a megcsalás. És? Ez ok arra, hogy akkor legyen még eggyel több?


Nem idegeneknek kell eldönteni hogy megcsald-e a párodat. Ezt már te eldöntötted, csak megerősítést vársz. Ha nem kapod meg, jön a vádaskodás hogy ejnye de erénycsősz mindenki holott a világban ezerrel megy a megcsalás-.

Na, hát ezért felesleges volt kiírni a kérdést.


És csak hogy tudd, miről beszélek: nem csak vagdalkozom, csaltam már meg nagyon fiatal koromban páromat, rettenetesen éreztem magam (pedig jó volt) és soha többet egyiket sem, mert aki valóban megbánja, szar embernek érzi magát utána, és többször nem teszi meg.

2011. márc. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:55


Szia!

Igazad van és valóban nem az idegenek fognak helyettem dönteni. De néha az ember valahogy úgy érzi, hogy kicsit kommunikálnia kell kívülállókkal bizonyos dolgoktól.

Namost a 13 év alatti három az csak vonzódás volt, nem megcsalás. Gondolom, hogy a kommentjeimből ezt kiolvastad.

Az első csak egy flört volt, szex nem. A második egyoldalú fantáziálás. A harmadik, e kérdés apropója pedig szintén csak fantáziálás. Csak itt ez azért volt kissé izgalmasabb, mert megtudtam egy ismerőstől, hogy állítólag nagyon bejövök a hölgynek. Hogy a viharba ne legyezné az ember hiúságát? :)

De valóban jobban tisztelem a páromat (és magamat is) annál, hogy lealacsonyodjak afféle hazudozó kamuzós félrekufircoló krapekké. De azért kíváncsi voltam (ezért is írtam ki), hogy hasonló esetben ki mit tenne. Sőt, ha még azt is elárulom, hogy eddig az életem során egy kezemen megszámolható számú nővel volt szexuális kapcsolatom, mind komoly kapcsolat volt, soha nem csaltam meg senkit.

Most viszont kicsit elpajzánkodtam gondolatban(!).

2011. márc. 2. 15:45
 27/27 anonim válasza:
51%
Az viszont nagyon érdekes, hogy itt a fórumozók 99%-a az erényességet, a hűséget hirdeti és kardoskodik mellette (helyesen), de a valós kinti életben sokkal nagyobb arányú félrelépésmennyiséggel találkozik az ember. <<<-- Ezt már nem is akartam ideírni, de te megtetted. És igazad van.
2011. márc. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!