Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben a barátnőtökről, ha a következő beszélgetés derülne ki róla?

Figyelt kérdés

Mivel az oldal belekötött csomószor a formátumba, így picit máshogy kell írnom, nem tudom bemásolni csak a beszélgetést.

A srác elvileg a legjobb barátja. A barátnőm állítólag semmit nem akar tőle, de a srác már több hónapja bele van zúgva. Ezen kívül naponta találkoznak, mivel osztálytársak, egy a haveri társaságuk, sokat vannak együtt.


Tehát a beszélgetés:

A barátnőm írta a srácnak, hogy "ááá :D imááádom a profilképeeed :P"

Erre a srác " erre mondjam azt h én meg téged imádlak?:$"

Ekkor a barátnőm ":) jajjj,mindjárt elolvadok! :) :$ holnap találkozunk! viszek Neked CSÓKiiiit :D:D:D:D"


Szerintetek?


2011. márc. 1. 21:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
tuti bevernek egyet a srácnak, de nem tudsz mit tenni...nem tilthatod meg h találkozzanak mert akkor a csaj szakítani fog:S
2011. márc. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
"nem tilthatod meg h találkozzanak mert akkor a csaj szakítani fog:S" - pff, és? Ezek után én szakítanék.
2011. márc. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

finoman utalnék rá hogy zavar

nem akarlak megijeszteni, de én ha szeretem a barátom akkor fiúnak eleve nem írok ilyet....

2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

IlyeT én is mondok néha, de abszolút nem gondolom komolyan. Nagyobb gond, ha a srác akinek mondom, viszont igenis komolyan gondolja! Ilyenkor természetesen megmondom neki mi a helyzet, de én személyemnél fogva beszélek így vele, de többet nem is akarok tőle!

18/L

2011. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

dob a francba, ilyet.....:S

nagyon csúnyán átver téged

2011. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a csajt,a gyereket meg verd le.
2011. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Norb66 ***** válasza:
100%
Én szakítanék, sajnálom.
2011. márc. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nem mondunk ilyet egy olyannak aki belénk van zúgva,akkor ha szeretjük a baràtunkat.

egyértelmü, hogy szereti kelletni magàt..

2011. márc. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha valakit TÉNYLEG csak barátként szeretek, inkább kínos nekem a sóvárgása, és igyekszem minél kevesebbet beszélni vele, véletlenül sem flörtölök.
2011. márc. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Én nő vagyok, de nem viselkednék így.
2011. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!