Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolnátok a helyemben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok a helyemben a barátnőtökről, ha a következő beszélgetés derülne ki róla?

Figyelt kérdés

Mivel az oldal belekötött csomószor a formátumba, így picit máshogy kell írnom, nem tudom bemásolni csak a beszélgetést.

A srác elvileg a legjobb barátja. A barátnőm állítólag semmit nem akar tőle, de a srác már több hónapja bele van zúgva. Ezen kívül naponta találkoznak, mivel osztálytársak, egy a haveri társaságuk, sokat vannak együtt.


Tehát a beszélgetés:

A barátnőm írta a srácnak, hogy "ááá :D imááádom a profilképeeed :P"

Erre a srác " erre mondjam azt h én meg téged imádlak?:$"

Ekkor a barátnőm ":) jajjj,mindjárt elolvadok! :) :$ holnap találkozunk! viszek Neked CSÓKiiiit :D:D:D:D"


Szerintetek?


2011. márc. 1. 21:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

A csaj egyértelműen húzza a srác agyát. Tetszik neki hogy imádják, és bár nem akar vele járni, azért igyekszik fenntartani a rajongást, mert legyezgeti a hiúságát. Az is lehet, hogy alkalomadtán összeborulna vele..

A barátja helyében nem sok jót várnék a helyzettől.

2011. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
kérd számon a barátnődön! kérdezd meg, ő fordított helyzetben hogyan reagálna egy ilyen szituációban...
2011. márc. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%
Ha ez nem egyértelmű akkor semmi! Rúgj bele egy akkorát hogy kivigye a közfalat, majd hagyd ott mint eb a sza(ha)rát!
2011. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jártok ti egyáltalán?vagy csak haverbarátnőd a csaj?
2011. márc. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
1 éve járunk
2011. márc. 2. 12:10
 16/18 A kérdező kommentje:

És azt mondja h szerelmes belém, a srác meg labdába sem rúghat mellettem.

De ezek után... Nem tudom eldönteni, hogy mi igaz, és mi nem.

2011. márc. 2. 12:11
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem szeretnéd, ha más srácoknak vinne "CSÓKiiiit".

Beszéld meg vele, hogy ez zavar téged, és ha tényleg fontos vagy neki, akkor ne bántson meg ilyenekkel.

2011. márc. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Húzza a csávó agyát, és hülyét csinál belőled...
2011. márc. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!