Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, de megkedvelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, de megkedveltem valaki mást..Mit kéne tennem ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. nekem csak néhány jo tanácsra lenne szukségem..nem tudom hogy kezdjek bele, de megprobálom.. van egy barátom akivel egyutt vagyok 3 honapja. nem lakik hozzám tul kozel, de messze se.. én még suliba járok, o már kijárta pár hete.. na és van egy régi ismerosom haverom, akivel azelott jol kijottunk. Kulfoldon dolgozik, de néha jár haza 2-3 hetekre.. valamelyik nap eggyutt voltunk kint,, kicsit ittunk, természetesen azért mert haza jott.. nem csak ketten voltunk , de barátok is..valahogy jobban megkedveltem mint havert.. neki is van barátnoje, és nekem is barátom.. én ugy érzem , hogy tobbet akarunk egymástol. a barátom is már gyanut fogott hogy nem voltam itthon egész este. mit tegyek?
2009. febr. 17. 17:48
 1/1 anonim ***** válasza:
mond el a barátodnak az igazat. ha meg szereted a barátod hagyd a másik srácot, ha nem érzel iránta különösebb érzést ami hozzá kötne akkor még most hagyd ott. 3 hónap annyira nem sok még
2009. febr. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!