Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fontos az, hogy az ember ne haraggal feküdjön le este a párja mellé?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy 3 napja összevesztem a párommal,és nem szóltunk egymáshoz majdcsak másnap délben.
2011. márc. 3. 11:23
 1/8 anonim válasza:
100%
Én ezt nem bírom ki. A kapcsolatunk elején megegyeztünk, hogy amíg szeretjük egymást nem fekszünk úgy le, hogy valamelyikünkben rossz érzés van.
2011. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
És szerintem ez egész jól működik
2011. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked nem fontos, akkor nem fontos. Mindenki máshogy gondolkozik.

Nekem fontos, mert különben aludni se tudok, mert csak idegesítem magam.

2011. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azért fontos, mert egész éjjel nem birok aludni, ha dühös vagyok. És másnap baromi kómás leszek. Önző vagyok?

Egyébként egy idő után hozzá lehet szokni. A párom minden egyes áldott nap képes kreálni hatalmas problémákat, akár a semmiből is. Eddig még nem telt el úgy napom mellette, hogy nyugodtan feküdhessek le mellé. De már megszoktam, már tudok aludni. Mert rájöttem, hogy hiába faggatom, hiába próbálom vele megbeszélni, egyszerűen nem hajlandó megoldást találni. valamiért akkor érzi jól magát, ha szenved. Hát szenvedjen...

2011. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igazad van,dühös voltam éjszaka,és zavart,hogy nem beszéltük meg.Másnap meg nagyon fáradtnak éreztem magam.Köszi.
2011. márc. 3. 12:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért fontos, mert ha dühös vagy és nem beszélitek meg a dolgokat, akkor magaddal fogod megvitatni, magadban őrlődsz. Mivel egy fokozott érzelmi állapotban vagy ez nagyon erősen beléd fog égni. Másnapra lenyugszol, elkezditek megbeszélni, talán sikerül is és lehet csak egy apró félreértés volt, de ez nem fog akkor már számítani, mert te a magadban már lerendezted a dolgot és lehet a legrosszabb lehetőségek fordultak meg benned és azokat élted át, így automatikusan ezt fogod később hozzákapcsolni.
2011. márc. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az volt, hogy összevesztem a barátnőmmel és nem beszéltünk utána erről 2 napig azt hittem, hogy jobb lesz de pár nappal utána majdnem szakítottunk ez miatt de 1-2 héttel rá tényleg vége lett.

Nagyon fontos mindig megbeszélni ami bánt.

És nem törődni olyannal, hogy jajj megy a buszom, most ne beszéljük meg. Hülye voltam. :(

2011. márc. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sokkal jobb érzés úgy elaludni h tudod h minden rendben van,és a karjaiban alszol el.nekem ezért fontos.
2011. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!