Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megint közeleg a Valentin-...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint közeleg a Valentin-nap. És vele együtt az ajándékozási mizéria. Mit ajándékozhatnék páromnak?

Figyelt kérdés
Csak értelmes ajándék jöhetne szóba. Az ilyen szivecskés, plüssös akármicsodák nálunk nagyon nem okésok. Tavaly aranymedált kapott tőlem, olyan széttörhető szivecskéset, az egyik az enyém, a másik az övé. Én aranykarkötőt kaptam. Az idén én mivel ajándékozhatnám meg? Ami kijefezi, hogy mennyire imádom, és hálás vagyok neki mindenért. (Valószínű ilyen ajándékot, - ami minden kritériumomnak megfelel - még nem találtak fel. De azért kérlek, adjatok ötleteket. :)
2008. febr. 3. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

ehegy olcsó giccses vacak nem fejezheti ki mennyire imádod! meg semmi amit pénzért lehet +venni. a valentinnap úgy baromság ahogy van!! inkább mutasd ki hogy mennyire szereted az év minden napján! ezek csak gesztusok de nem igazán jelentenek semmit

hehe most jön a sok valentinnapfan cicababa és leértékel de nem baj akkor is ez a véleményem:D

2008. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem azt kérdezték h neked mi a véleményed a valentin napról hanem h mit vegyen!

mindennek van már napja a drognak, a csokinak akkor miért baj az ha a szerelemnek is van?! nem kell feltétlenül tárgyi ajándék. elviheted valamerre akár egy 7végére is. vagy vehetsz neki most te karkötöt. vagy a hobbyával kapcsolatban is vehetsz neki dolgokat vagy csak egyzereüen olyan dolgok is vehetsz neki amire már régota vágyik.

2008. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél neki valmi jó, izgalmas parfümöt. Ha dohányzik, vehetsz öngyújtót vagy cigitartót. Mindkettőből lehet kapnbi ezüstöt vagy aranyat is. A cigitartóba tudsz gravíroztatni is.


Vagy szép aranyórát. És ugye mondhatod, a pontosság mintaképének :)

2008. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a cigis dolgokkal kapcsolatban ne vagyél semmit, főleg ne gravíroztass. MERT: ha majd 40-60-80 évesen tüdőrákkal szenved, és kezébe vesz egy csigitartót vagy öngyújtót, akkor kétlem hogy a szereteted fog eszébejutni. vegyél olyan dolgot amit megtarthat sokáig. nállam a drága ajándék tabu, mert kizárt, hogy egy igazán szerelmes férfi/nő annak örül, ha egy vagyon költenek egy napra. nah jó, sokan örülnének neki. de én annak örülnék amit ha öregkoromban előveszek, akkor eszembejut, sok-sok szép emlék. fényképalbum. egy közös kép bekereteztetve, vagy a közös képeteket egy párnára rányomattattni. esetlek a kedvenc kocsimárkájú kulcstartó és abba gravíroztass. remélem tudtam segíteni
2008. febr. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vehetnél neki egy törölközt amibe belevarratnád hogy szeretlek.vagy egy hollogramos 3d-s tárgyat(bocs a nevét nem tudom de remélem tudod mire gondoltam)amibe a te arcképedet gravíroznák.én ilyet csináltatok a páromnak.nem gagyi (7000ft)és szép.
2008. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!