Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mit szólnátok, ha a barátnőtök néha-néha fizetne helyettetek?

Figyelt kérdés

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, eddig akárhová mentünk, ő fizetett, sosem kérdeztem hogy esetleg fizessek-e, elég tehetős..(bár én se vagyok szegény, nem arról van szó) Mindig az ő kocsijával megyünk mindenhova, értem jön, hazavisz, stb.. jövöhéten elmegyünk egy autokiállításra, ahova belépőt kell fizetni, ezt azonban lehet előre online is megvenni..gondoltam most megveszem én, de nem szólok neki, majd csak mielőtt indulunk, hogy azért mégse legyen az, hogy mindg ő fizet, stb..

ti mit szólnátok ehhez?:)


2011. márc. 5. 00:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Csak nehogy mindketten előre megvegyétek!

előbbi 26 ff

2011. márc. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0:56-ra hallgass! mar en is jartam igy. de nem 3000 forintos jegy volt, hanem 15 :\
2011. márc. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
nem tudom, én fiú vagyok, de én úgy gondolom, hogy 7 hónap után az a normális, ha közel annyit fizet a lány is. lehet, hogy bunkó vagyok, de mi se lopjuk a pénzt. eleinte nyilván csak a fiúnak kell fizetnie, de egy idő után már nem.
2011. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
62%
Nem csak, hogy hagynám, de egyenesen el is várnám. Miért kell mindig mindent a férfinek fizetnie? Erre a kérdésre senki nem tud értelmes választ adni. Ez olyan, mintha a nő felsőbbrendű lenne és azt éreztetné velem, hogy örüljek, hogy egyáltalán szóba állt velem. Mindkét fél egyenrangú és ugyanannyit kell tenni egy kapcsolatért. Amúgy is már egyenjogúság van, a nők is elmehetnek dolgozni, úgyhogy ők is vegyék ki szépen a részüket az anyagiakból. Nekem sem az égből dobálják a pénzt.
2011. márc. 5. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem jól esne,mert végre tudnám,hogy nem egy olyan nő a barátnőm aki a pénzért van velem,aki elvárja hogy az utolsó kifliig is mindent a férfi fizessen.Sajnos én még ilyen nőt nem találtam. 34F
2011. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

nem olvastam a válaszokat, csak leírom az én esetem:

nekem is mindig mindent a párom fizetett, amikor összeköltöztünk vásárolgattam neki törölközőt, stb és szabályosan kiröhögött és utána nem akart adni a rezsibe és azt várta, hogy én fizessem, sőt ki is kérte magának ő mennyit költ rám....

2011. márc. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Az elős 2 évben a párom is nagyon sokmindent fizetett, elhívott hetente kajálni meg elmentünk nyaralni is azt is ő fizette, igaz nekem 1 ft-om nem volt és nem is akartam volna így menni, de ő akart nagyon. Aztán 2 év után mikor nekem is lett pénzem, mindent felezünk. Sajnos nincs olyan hogy meghívna 1 sütire vagy nyáron 1 fagyira. Pedig én meg szoktam néha hívni erre arra vagy veszek neki csak úgy valamit, de már sohasem viszonozza...
2011. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem is volt nagyon tehetős barátom (sokkal de sokkal tehetősebb) és néha én is csináltam így, hogy kitaláltam egy programot és előre megvettem mindkettőnknek a színházjegyet vagy belépőt. Szerintem nem fog ellenkezni, jó pontot szerzel nála, látni fogja, hogy nem a pénzére mész és ezzel egy kicsit te is viszonzod neki az ő anyagi ráfordításait.


25 N

2011. márc. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

az a helyzet,hogy ő idősebb nálam, 29 éves, én vagyok 19, én még tanulok, de szerencsés helyzetben vagyok a családom által, neki pedig jó munkája van, ezért egyikünknél sem került szóba még a pénz, meg, hogy fizessünk, én ugy vettem észre, neki ez alap dolog, hogy fizet..

Én azért gondoltam, hogy fizetek, mert eddig mindig ő mondta, hogy hova menjünk, programokat talált ki, értem jött, hazavitt, egyszóval ő állt mindent, és ez a kiállítás is az ő ötlete volt, de gondoltam ennyivel legalább illene viszonozni az anyagi és egyéb ráforditásait:)

2011. márc. 5. 14:00
 20/20 anonim ***** válasza:

Itt a lényeg amit most írtál!

Te még iskolás vagy igy én sem várom el,de az előzőekben mig nem tudtam a korod elvárnám tőled.

Igy én is fizetnék neked mindent.

34F

2011. márc. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!