Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számomra érthetetlen szakítás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra érthetetlen szakítás, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Megpróbálom rövidre fogni amennyire lehet. 3 hónapig voltunk együtt, tudom nem valami hosszú kapcsolat. Februárban a lány is, meg én is betegek voltunk, én egész februárban. tehát csók, szex nem volt. A lány munkahelyén sem stimmeltek a dolgok, eléggé megzuhant lelkileg, de a betegség mellett is támogattam őt, mellette voltam, kitartottam. Meggyógyultam, és most hétfőn este egy olyan témával hívott fel, hogy nem szerelmes belém, és ez az érzés már 1 hete érlelődik benne. Na mondom hát ez most miért. Időt kért, míg helyre teszi a dolgokat. Jó. Aggódva kérdezte már akkor, hogy beszélünk-e, amíg időt adok neki. Na mondom mivan. Akkor még nem akart szakítani. Időt adtam neki, aztán kisebb nagyobb huzavona után csütörtökön taliztunk, de már akkor úgy mentem oda, hogy valószínű ennyi volt, mert ilyen jellegű mondatai voltak. Megjegyzem szerdán ismét időt kért, de csütörtökön mikor rákérdezem, hogy tuti kell-e neked a hét, akkor azt mondta, hogy igazából nem. Na szóval csütörtökön közös megegyezés alapján, szeretettel, békével elengedtük egymást. Megölelt, de láttam az arcán kicsit, hogy szomorú. És mikor megsimogattam az arcát, akkor láttam rajta, hogy jól esett neki, annak ellenére, hogy ő most nem érez semmilyen testi vonzalmat. (Mindig szerette, ha simogatom az arcát) Mintha még szeretne engem, de valamiért szerintem összezavarodott, vagy megijedt valamitől. Váltig állítja, hogy nincs másik férfi a háttérben, nem szeretne másik kapcsolatot, engem sem unt meg, szimplán egyedül szeretne lenni. Egyszerűen elmúlt a szerelem, és nem érzi, hogy most újra lángolna majd benne. Hab a tortán, hogy már tegnap írt is, hogy "Szia hogy vagy". Nekem ő az első komoly kapcsolat, jó persze 3 hónap, de fontos volt nekem ez a 3 hónap. Szerintetek? Bizonytalan a lány? Van értelme várni, vagy engedjem el? Amúgy egy közösségi oldalon már levette, hogy párkapcsolatban van. Akkor miért írt? Aggódik, hogy hogyan viselem? Mondta hogy ő barátságban mindenképp szeretné velem folytatni a kapcsolatot, ha én is vevő vagyok rá. Ha nem, akkor tiszteletben tartja. Meg hogy mindenben számíthatok rá ettől függetlenül. Tanácsot szeretnék kérni, hogy így kívülálló ként hogy látjátok a dolgot, hátha volt valakinek ilyen tapasztalata, hogy bizonytalanság volt a szakítás után. Köszönöm.
2011. márc. 5. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Előre mondom, hogy minden ember más, tehát amit leírok, az csak egy lehetőség.

Én, mikor fiatalabb koromban így viselkedtem egy fiúval, az nálam azt jelentette, hogy bizonytalan vagyok, hogy lehet-e ebből valami, de szerelmes semmiképp. A sráccal jól kijöttem, tetszett is, mégsem voltak a barátinál erősebb érzéseim az irányában. Ilyenkor még próbáltam időt adni magunknak, próbáltam beleszeretni, hiszen minden más stimmelt és sajnáltam volna csak úgy eldobni a kapcsolatot.

De az eredmény az lett, hogy sajnos nem alakult ki semmi több, így el is maradtunk egymás mellől.

2011. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én most 23 éves vagyok ... és én is azon a véleményen vagyok mint az előző hozzá szóló !! Nekem is régebben volt olyan , hogy tetszett egy srác .. jó fej volt .. minden oké lett volna csak egyszerűen nem volt meg az a tűz az a bizsergés , nem tudtam belé szeretni és ilyenkor én is adtam időt magunkat de hiába ... és akkor én is szakítottam .. ahogy olvastam a történeted SZERINTEM a lánynál is ez van !! Szerintem ne várj ! Ez a lány nem fog tudni beléd szeretni , de rendes tőle , hogy érdeklődik utánad szerintem az az sms t.. azért volt mert nem egy szemét csaj és neki is rossz érzés , hogy megbántott!!
2011. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A legrosszabb az egészben, hogy villámcsapás szerűen történt minden. Hogy én úgy feküdtem le, hogy végre kezd jobban lenni, hallom a hangján, érzem a mondatain, stb. És így is kelek fel, ebben a tudatban telt a nap, majd jött a fekete leves. :( Végtelenül őszinte lány, nem is úgy találkoztunk, hogy akarunk egymástól bármi ilyen jellegűt, meg szerelem első látásra nagy rózsaszín felhőkkel. Egyszer csak kialakult a közelebbi vonzódás. És tehetetlen voltam, és valamiért nem tudtam meggyőzni, hogy próbáljuk meg, hisz 1 hónapig nem volt se csók se szex, így valahol érhető ha egy kicsit kihűlt benne a dolog. De ő nem érzi most ezt, és mikor ott voltam vele csütörtökön együtt, és beszélgettünk, akkor sem érezte, hogy most megcsókolna vagy bármi. :( Meg hogyha találkozgatnánk, akkor lehet lenne csók, de ő úgy érzi, hogy rövid időn belül megint ez lenne. Gondoltam erre is, hogy szeretne szeretni szerelemből, de nem tud. És inkább szakítsunk, mert neki sem jó, hogy egy olyan kapcsolatban van, ahol nem tudja a szerelmet viszonozni, de nekem sem, mert én meg marom magam, időt adok, és várom, hogy mikor jön a szerelem. Hát majd meglátjuk hogy a tényleges magány mit vált ki belőle. De azért ha van még valakinek véleménye, akkor kíváncsian várom. :)
2011. márc. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!