Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, baj hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, baj hogy én (fiú) 4 évvel fiatalabb lányba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
2011. márc. 5. 22:19
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
ez egy nagyon szép komment volt, és tényleg nagyon köszönöm :) csak most is amint rá gondolok levakarhatatlan mosoly van az arcomon, egyszerűen ő vidít fel mindig, egyébként egy suliba járunk, ő 7-es, én 12(sietek egy évet) jah és ez egy 6 évfolyamos gimi, tehát ha úgy vesszük ő is középiskolás (jó jó tudom nem ugyanaz) de mégis látom mindennap, és ez már egy szuper dolog, alig várom reggel h láthassam a buszon, csak miatta "szeretek" suliba járni, jah és am én sem vagyok az a nagyképű, vagány csávó, simán kinézek 9-esnek xD
2011. márc. 5. 22:32
 12/18 anonim ***** válasza:
Hejj, az jó érzés. Csak kicsit fiatalt sikerült kifognod. :)
2011. márc. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
hát ez az :)
2011. márc. 5. 23:10
 14/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gaz egyatalan.attol fugg milyen erett o, meg te. A szerelem nincs korhoz kotve, ugyebar...

Mellesleg ismerek egy part, akik kozott szint ugy negy ev van (13-17 evesen jottek ossze) szal egy cipoben jartok...Es mar kb. 10 honapja vannak eggyut.

Ugyhogy hajra ;)

2011. márc. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
köszönö mszépen:D ez tényleg bíztató :D
2011. márc. 5. 23:31
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is csak biztatni tudlak, mert egy barátnőm 13 évesen jött össze egy akkor 17 éves sráccal, de nagyon összeillenek. =) A barátnőm nem az a tipikus húdefelnőttvagyokamagassarkúmban típus, a srác sem használja ki, ez látszik is, mert másfél éve együtt vannak. :)
2011. márc. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
köszi :D ezt öröm volt olvasni :D
2011. márc. 7. 21:15
 18/18 anonim válasza:
3 éve vagyok együtt a barátommal, 7 évvel idősebb. De 14 év alatt ha jól tudom büntetik a szexet.
2011. márc. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!