Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok esetben igy alakul ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok esetben igy alakul ki a szerelem, hogy elöször hallani sem akarunk az illetőről és a végén egy hatalmas szerelem jön létre?

Figyelt kérdés
Mert nekem igy történt, abszolut nem voltam hajlando a mostani barátommal ezelött félévvel összejönni, sőt elleneztem mindenért én elleneztem az egészet és kijelentettem, hogy én vele soha nemfogok jráni...most pedig életem szerelme:)
2011. márc. 5. 23:01
 1/10 anonim ***** válasza:

Hogy jöttél rá, hogy életed szerelme??

Mi történt?

2011. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

az elsö benyomásom negativ volt rola (1edzésre járunk)és edzéseken nagyon sokat beszélgettünk,ismerkedtünk.

mindig feljött szóba hogy találkozzunk, menjünk el vhova. én ragaszkodtam h nem soha..persze sokan mondták h ugyis járni fogunk de én mindig ellenztem.

utána találkoztunk1 buliban és ott sokat beszélgettünk kettönkröl táncoltunk.Még akkor sem éreztem azt, hogy nekem ö kell söt mondtma és h nem akarok töle semmit..na igen csak ahogy eltelt 1-2nap egyre jobban hiányzott söt eléggé elviselhetetlenül.Utána rákérdezett, h találkozunk-e gondolodás nélkül igent mondtam:)..és tulajdonképpen igy kezdödött minden

2011. márc. 5. 23:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Mi volt benne a negatív?
2011. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
plusz mindneki azzal jött h ugy izzik a levegö köztünk stb..
2011. márc. 5. 23:24
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy nagyon vagány és állandoan beszologatott:D..és én ezt nem bírom mert természetemből adódoan én meg visszaszóltam
2011. márc. 5. 23:27
 6/10 anonim ***** válasza:

:DDD

Remélem sokáig boldogak lesztek:)

Eltudom képzelni, hogy van ilyen...

Jobban megismerted, rájöttél, hogy nem selejt, hanem megtetszett.

2011. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

köszi! én is remélem mert nagyon szeretem!:)

igen én is igy vélem, mert ugye rengeteg idöt töltüttünk edzéseken együtt és volt h ketten voltunk és sokat beszélgetünk és csak beszélgettünk és semmi más:) volt idöm megismerni, és nem akkor ismerkedtün kmikor járni keztünk:)

2011. márc. 5. 23:34
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló helyzet volt. Mikor bnőm az osztályba került elkezdtem piszkálni a megjelenéséért, majd később ahogy kezdett visszaszólogatni csak még inkább rákezdtem...bár inkább csak poén szinten, de akadt mások részről durvább beszólás is utánam felé. Lényeg h roppant utált engem, és hát volt is rá oka. Saját bevallása szerint vagy 100féleképpen képzelte el a halálomat. XD Vagy 1évvel később úgy alakult h beszédbe elegyedtünk, miután kapott pár nagyon bántó megjegyzést, ami már szerintem is sok volt, és gondoltam legalább én bocsánatot kérek tőle h anno elkezdtem piszkálni, mert azt sosem akartam h ennyire kiutálják az osztályból. Nehezen, de meghallgatott, majd ráébredve h nem is vagyok akkora paraszt mint ahogy addig gondolta, megadta a telszámát meg az msn-címét. 1-2x kerestem, meglepően jól elbeszélgettünk, később már rendszeresen kerestem, próbáltam neki segíteni néhány dologban. Megkedveltem. Majd néhány hét, talán pár hónap 1re mélyebb beszélgetés, meg suli utáni találkozások után úgy alakult, h szalagavatón ittasan lefeküdtünk 1mással. Szó se róla, fura 1 helyzet volt, 1ikünk sem várt ilyesmit sem magától, sem a másiktól, de úgy döntöttünk h ha eddig eljutottunk, tegyünk 1 próbát, mennyire illenénk össze józanul, mert az az este nagyon jól sikerült. És úgy néz ki jól döntöttünk, mert annak az estének már több mint 1éve, ráadásul időközben tényleg igazi szerelem lett belőle. Kezdetben volt némi bizonytalanság, csak a vonzódás volt biztos, de mára azt kell h mondjam, életem legharmonikusabb kapcsolatává érett, és nagyon szeretjük 1mást. :)
2011. márc. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez ilyen ezer részes brazil szappanopera-szerű történet. Azokban is így van.
2011. márc. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

00:40 ez tök jóó!! és örülök h mindig együtt vagytok és boldogok!!

kb én is igy érzem most, hogy teljesen kiegyensulyozott a kapcsolatom vele, és igen erős a kötödés és a lelki mélység..nagyon fura és pont vele akinek én is kivántam fél évvel ezelőtt sok mindent:D

2011. márc. 6. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!