Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék? Nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék? Nem vagyok szerelmes belé.

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal hirtelen fellángolásból és eddig úgy éreztem hogy szívemből szeretem,de pár napja elmúlt ez az érzés.Ő nagyon szeret látszik is rajta,csak az a baj jóval fiatalabb nálam én 15 vagyok ő meg 13 és néha ez meg is mutatkozik sajnos.De ő tényleg foglalkozik velem és tisztel.Félek,hogy ha szakítanék vele teljesen összetörne.De tudom minél jobban húzom annál jobban belém szeret.Van egy másik srác aki tetszik,de ő 18 éves.Mondta hogy tetszek neki de félek hogy csak "arra" kellenék,minden nap felhív elég sokat találkozunk és azon gondolkozok hogy elhagyom a srácot miatta de félek hogy csak kihasználna.Mit tegyek szerintetek?15L
2011. márc. 6. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:

1. Ez nem korkülönbség, ez semmi. Kis kamaszok vagytok még mind a ketten.

2. Fogadd el, hogy vannak fiúk, akik később érnek. De 15 évesen Te sem lehetsz egy nagy bölcs még. ;)

3. Várj még, egy kapcsolatban vannak hullámvölgyek, nem tud a szerelem mindig 200-on pörögni. Pár napja nem érzed ezt, természetes dolog. Vagy fellángol, vagy sem.

4. Miért találkozgatsz vele párkapcsolat mellett? Ez nem nagyon szokás. Te már kifelé kacsintgatsz, miközben van valakid. Nem azt mondom, hogy megcsalod, de ez jó út felé.

5. Mindegy, várj még egy kicsit, de ha nagyon nem jön a szerelem, akkor hagyd ott a srácot. A 18 éves sráccal meglehet próbálni, de légy résen, hogyha ezt érzed. Félelemmel nem jó nekimenni egy kapcsolatnak.

2011. márc. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. márc. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!