Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Kaptatok valamit Nőnapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kaptatok valamit Nőnapra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem az ajándék a lényeg, de legalább egy "Boldog Nőnap" jól esett volna! Ez igazán nem kerül semmibe, de sokat jelent! Vagy csak én gondolom így?

2011. márc. 8. 15:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
21%

"Szerintem a nőnapban azért van, hogy kimutassák a nők felé azt a bizonyos megbecsülést, amit megérdemelnek cserébe azért, hogy annyit szenvednek, meg gyereket nevelnek, meg stb."


Annyit szenvednek? Mennyit? Többet mint én? Miért? A fiúk általában agresszívabb sportokat űznek, és a lányok többször ejtik pofán a fiúkat, tehát fizikailag és lelkileg is többet szenvednek a fiúk. Kivéve gyerekszülés, lásd eggyel lejjebb.

Gyereket nevelnek? Igen, ahogy az apák is. Erre való az ANYÁK NAPJA. Annak van értelme, (jó) anyának lenni az teljesítmény. Őket megbecsüljük.

Meg stb. Milyen satöbbi?


Nem vagyok nőellenes, csak a túlkompenzálást szeretném elkerülni. Miért is diszkrimináljuk pozitívan a nőket (és ezzel a férfiakat negatívan, hiszen csak két nem van)?

Csak jólesne? Miért esne jól? Gondolkozz már el kicsit... Figyelmessük, jólesés, ezek szép dolgok, és minden nap meg kéne kapjuk a párunktól. Nem ezzel van a bajom. Ez a nap miről szól szerinted? Miért nincs férfinap (tudom, papíron van, de lássuk be: nincs)? Mert férfinak lenni nem érdem, hanem állapot. Pont, mint nőnek.

2011. márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
66%

Igen kaptam egy jó nagy kiadós dugást a barátomtól!Jó volt!

Régen élveztem ekkorát,extrakéntm1 órán keresztül nyalta a punimat!Hát mit ne mondjak ilyen nőnapi ajándékom még nem volt!

21/L

2011. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

nem sajna szerintem barátom elfelejtette :D de nembaj :) tudom hogy szeret :D

mástól meg őő ja mostohaapámtól kaptam egy tulipánt :)

2011. márc. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
én egy hatalmas milka csokit kaptam :))
2011. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:53


Azt írod, hogy az anyákat megbecsülitek, mert anyának lenni érdem, ez mind szép és jó, de egy olyan nőt aki nem anyuka, nem becsülsz meg?! Kicsit érdekes felfogás!

És, hát azzal sem értek egyett, hogy a nők a pasikat többször ejtik pofára, nem is tudom nálam ez mindig pont fordítva volt és a barátnőim körében is, szóval légy oly kedves és ne álltalánosíts!

2011. márc. 8. 16:03
 16/32 anonim ***** válasza:
75%
jézusom már ebböl is vita van??nem azért de a mai világba már annyit követelnek a nőktől hogy igenis kijár nekik a nőnap és a megbecsülés!!szerencsétlenek sütnek főznek plusz még dolgozni is kell nekik kínszevedéssel járó szülést is ki kell bírniuk a gyereknevelést ami valljuk be igazi kihívás mostanság...ja és a férfi belébe főzni aki csak elmegy dógozni este meg piásan hazamegy veri a farkát meg veszekszik az asszonnyal....nem nevelik a gyereket hanem csak isznak tisztelet a kivételnek de az átlag ilyen...a féri elmegy dolgozni fogalma sincs hogy miből áll egy nőnek a napja..ha van kisgyerek elvinni az oviba utána dolgozni de még este legyen vmi kaja mire hazamegy az ember mert üres a hűtö...na ezt csinálja meg vmelyik férfi is utánunk!!és még a paliknak áll feljebb szüljön már ő három gyereket meg nevelje is!
2011. márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:04


Szívemből szóltál! Mostanság már minden sok, amit kér egy nő!

2011. márc. 8. 16:08
 18/32 anonim ***** válasza:
84%

".ja és a férfi belébe főzni aki csak elmegy dógozni este meg piásan hazamegy veri a farkát meg veszekszik az asszonnyal....nem nevelik a gyereket hanem csak isznak tisztelet a kivételnek de az átlag ilyen...a féri elmegy dolgozni fogalma sincs hogy miből áll egy nőnek a napja.."


Gratulálok a demagóg hozzászóláshoz. Tudod, ha már így állunk, és általánosítgatunk, a legtöbb nő a bunkó pasikat keresi, akik "izgalmasak, titokzatosak és kiszámíthatatlanok", később meg ez lesz belőle... Én nem lepődök már meg ezeken a dolgokon.

2011. márc. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ha már álltalánosítgatunk, akkor minden pasi a ribancokat keresi, mondjuk azoknak biztos még egy "Boldog Nőnapot" sem kell odanyögni, csak jól megdugni!
2011. márc. 8. 16:17
 20/32 anonim ***** válasza:
89%

Vicc ami itt van. Nem hiszek a szememnek.


Elárulom, hogy a nőnap nem véletlen.


1910-ben határozták el, hogy nemzetközi nőnapot tartanak annak emlékére, hogy 1857. március 8-án New Yorkban a textilipari munkásnők a béregyenlőségért és munkaidő csökkentéséért sztrájkoltak. A dátum akkor vált véglegessé, amikor 1917-ben Oroszországban ugyanezen a napon tüntettek a nők kenyérért és a békéért. Az ünnep igazi születése korábbra, a századfordulóra tehető, és szorosan összekapcsolódott a nők különböző jogainak követelésével.

Néhány évtized elteltével, amikor már egyre több országban vívták ki a nők a választójogot, és a mozgalom elérte legfőbb célkitűzését, hanyatlani kezdett. A '60-as évek nőmozgalmai során viszont új értelmet kapott a nőnap: a nők már az egyenjogúságukért küzdöttek. 1977-ben az ENSZ is elismerte, és felvette a világnapjai közé.

Magyarországon először 1914-ben ünnepelték a nőnapot. 1949-től az állami propaganda állította a saját szolgálatába, a rendszerváltás után viszont az ünneplése visszaszorult. Érdekes momentum azonban, hogy Oroszországban a mai napig munkaszüneti nap március 8.


Csak, hogy tisztázzuk a dolgokat pont

2011. márc. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!