Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Kaptatok valamit Nőnapra?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Kaptatok valamit Nőnapra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem az ajándék a lényeg, de legalább egy "Boldog Nőnap" jól esett volna! Ez igazán nem kerül semmibe, de sokat jelent! Vagy csak én gondolom így?

2011. márc. 8. 15:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
62%

Szívemből szóltál! Mostanság már minden sok, amit kér egy nő!


Nem az a baj hogy kér a nő,hanem az a baj hogy egy kettő túl sokat kér és gondol magáról!

Ezzel van itt a baj!

Ők akartak egyenjuguságot,hát itt van megkaptátok!!!

Ugye ugye,nem is olyan könnye a férfi szerepet egy nőnek betőlteni?

2011. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Én az iskolában kaptam kaptam 3 sráctól virágot, plusz még 2 fiútól csokit. Majd amikor mentem az utcán, egyszer csak megállított egy férfi, udvariasan "Boldog Nőnap"-ot kívánt és a kezembe nyomott egy szál tulipánt.
2011. márc. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%

16:04


Nem kötelező gyereket szülni. Úgy adjátok elő,mintha erre valaki kötelezne titeket. Hát nem. Ha már egyszer úgy döntötök,hogy szültök,akkor vállaljátok a vele járó viszontagságokat, és tűrjétek el. Nem csoda,hogy ti vagytok a "gyengébbik nem"nek titulálva. Mert sírtok,ahelyett,hogy összeszorítanátok a fogatokat,és elviselnétek,amit Isten rátok rótt. Hát ennyi.


Mellesleg,elmondjam,mit csinál az én nevelőanyám itthon? Ha szabadnapos,akkor SEMMIT. Ha apu dolgozik,akkor is még NEKÜNK kell szólni neki délután 1-2 körül,hogy most már álljon neki kaját csinálni,mert éhes mindenki. Ha apu itthon van,és nevelőanyám is,akkor is apu intéz MINDENT. Ő meg csak szépen el TVzget,vagy éppen a barátnőivel járkál ide-oda...


És aputól egy k*rva szót nem hallok,hogy milyen nehéz lenne az élete,hogy ő csinál itthon mindent. Ő főz,mos,takarít,ő tanul öcsémmel,és e mellett még dolgozik is 0-24be. Szóval ennyit arról,hogy mi nem lennénk erre képesek.


El vagy szállva magadtól. :)

2011. márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
60%

16:40


Rossz példát láttál, ami beléd rögzült, ez a baj.

2011. márc. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
52%
Mi az, hogy nem kötelező gyereket szülni? Egy normális családban van gyerek és kénytelen a nő elviselni a velejáró dolgokat. Mellesleg mi köze van a többi nőnek a te nevelőanyádhoz? Attól, hogy ő ilyen trehány, még nem biztos, hogy a világ összes nője az...
2011. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
66%

16:43


És itt látszik,mennyire el vagytok magatoktól szállva. :) 16:04-hez egy rossz szót nem szóltál,mikor lehordta egyetlen férfitípus miatt az egész nemünket. Ő is csak egy rossz példát látott,ami belé rögzült. Az nem volt gond,mi? :) De ha a mélyen tisztelt női nemre általánosít valaki,akkor azt rögtön támadjátok. :)


(Egyébként nem rögzült belém,tudom,hogy vannak normális,kiegyensúlyozott nők is,ezt csak azért meséltem el,hogy lássátok,azért a ti nemetek sem 1 szent.)

2011. márc. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy szent? Rengeteg hülye nő van, meg férfi is, ez nem újdonság...
2011. márc. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
66%

16:59


16:04-es éppen ezt az igét terjeszti,hogy a ti nemetek csodálatra méltó,egy angyal,akik erejükön felül teljesítenek állandóan,és ez bizony egyedülálló,és különbenis,az összes pasi ugyanaz,semmit nem csinál,csak iszik,és a farkát veri egész nap.


Egyébként semmi bajom a nőkkel,tisztelem őket,de az ilyen feminista gyökerek,mint 16:04-es rendesen ki tudnak akasztani. :)

2011. márc. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

kaptam:)

öcsémtől még múlthét pénteken egy doboz bon-bont (ritkán találkozunk)

reggel a közvetlen kollégáktól egy szál tulipánt

délután a főnökségtől egy edényt és egy csokit

és több férfikolléga is hozott doboz csokikat,azt szétosztottuk:)


párom reggel irt boldog nőnapos sms-t,és az előbb is,hogy sajnálja h ma nincs tali,de most van fontosabb és sürgősebb dolga,holnap pótoljuk:)

de hétvégén kaptam 2x is csokit tőle csak úgy,meg elég sokszor,ugyhogy nem az fog meghatni hogy pont ma nem...neki minden nap NŐ vagyok...A NŐ

2011. márc. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
60%
A nők csak ezt az egy napot szeretnék kérni. A többi a férfiaké. Számolj csak barátom.. 1 nap a 365-ből ennyire sok lenne? :)
2011. márc. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!