Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem járunk, de mégis smárolunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem járunk, de mégis smárolunk és tapiz engem! Akkor ezt most mire véljem?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 22:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

"Idősebb lányoknak legalább fizetnek az ilyesmiért, néhány papírpénzzel az alsóneműbe..."


A fiatalabb lányoknak meg tesznek egy sport szeletet az éjjeli szekrényükre hajnalban.

2011. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%
Abban mindenképpen igazuk van, hogy ha megkapja tőled ezeket a dolgokat , miért kötné le magát melletted, hiszen így mással is lehet , de tudja , hogy te mindig ott vagy neki, ha esetleg nem jön össze más!! Ne hagyd magad!! Mutasd meg neki, hogy nem vagy a bábúja , amit kénye kedvére rakosgathat, tapizhat és kihasználhat! Ha kellesz neki , akkor ezek ellenére is melletted lesz , ha nem , akkor jobb ha más valakit keresel, aki komolyan vesz és értékel téged! Még valami , ha már elcsattant egy csók ott a barátság szó elveszti valós értékét! Sok sikert!!
2011. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen kihasznál.
2011. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Még általános iskolában volt egy ilyen mondás, hogy "nem az a bu zi aki csinálja, hanem az aki hagyja!" Nos ez elég hasonló a te szituációdhoz. Remélem érted mire gondolok.

Ha nem engednéd neki vagy látná rajtad, hogy egyáltalán nem repesel a boldogságtól, hogy tapiz téged akkor le fog állni. De ha sosem állsz ki magadért erélyesen akkor képbe jön a mondás.

2011. márc. 9. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

te tuti 12 éves gyökér vagy.

ha nem az lennél, tudhatnád hogy meg akar dugni.

2011. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

nem 12 éves vagyok:)

de ha nem hiszed el akkor írj e-mailt:D

és akkor igazolom h 15 éves vagyok:D

2011. márc. 10. 22:13
 17/17 A kérdező kommentje:
Most már többet nem fog kihasználni, mert nem hagytam magam:)
2011. márc. 10. 22:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!