Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl zárkózott a barátnőm, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl zárkózott a barátnőm, van más is így?

Figyelt kérdés
Állítólag azért nem enged közel magához (lelkileg), mert akkor kevésbé fáj a pofára esés. Mért csinálja ezt velem? Lassan fél éve vagyunk együtt és szerelmes vagyok belé. Nehezen mutatja ki az érzelmeit. Ti hogy dolgozzátok ezt fel, hogy terveztek a jövőre?
2011. márc. 9. 23:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen vagyok, de a mostani barátomban megbízok, bár bennem van, hogy mivan ha, de optimista próbálok lenni. Nem szolgál rá semmivel, hogy gyanakodjak, lehet te teszel vmit, ami miatt nem képes teljesen megbizni benned.

19L

2011. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
így nagyob nehéz lehet, ebbe szerintem ne törődj bele. Próbáljatok rajta közösen változtatni. Ha nem megy, akkor ne erőltessétek a kapcsolatot.
2011. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell értetned vele, hogy ez olyan felfogás, mint ha elhatároznánk, hogy "mostantól fogva nem minél kevesebb boldog pillanatot szeretnék megélni, hogy utána kevésbé fájjon majd, ha meg kell halnom".

Magyarán, torz gondolkodás, önbecsapás és elfojtás helyett inkább élvezze ki az életet; azt, hogy szerethet valakit; azt, hogy szereti valaki; azt, hogy jól érzi magát egy másik emberrel.

2011. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Figy, ha nem akarja, ne erőltesd. Nyilván már pofára esett egy párszor, és nem akar benned is csalódni. Ha majd megbizonyosodik róla, hogy Te vagy a szőke herceg fehér lovon, akkor úgyis megnyílik.


26/f

2011. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

talán nem értékeli, mindent megteszek érte, mindig ott vagyok érte, a tenyeremen hordom és tiszta szívből szeretem. nem csak egy bejegyzés a telefonomban ...


mindenki magának okozza a problémákat, ez a baj, ezen nem tudok változtatni

2011. márc. 10. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
egy biztos vágás gyomor tájékon, mindjárt eléggé nyitott lesz bármire
2011. márc. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanez a kategória vagyok. Nem hagyom, hogy viszonozzam az érzéseit, pedig szeretném. Ő is olyan velem, mint te a barátnőddel, tiszta szívből szeret, mindent megtesz. :(

Csakhogy én látom a lehetséges bökkenőket. Nem akarok fájdalmasan pofára esni. Inkább teljesen meggyőzöm magam, hogy nem is vagyok szerelmes, el is hiszem.


Nem lehet, hogy ő esetleg már lát problémát, akár tudat alatt is, amit te nem veszel észre, mert a szemellenzős korszakodban vagy, amikor minden hibátlannak tűnik, és úgy gondolod, megtaláltad a tökéletest, aki végigkísér majd?


Ez csak egy lehetőség. Magamból indulok ki. Inkább kivárom, amíg el nem hárul minden probléma, vagy pedig be nem bizonyosodik, hogy nem tudjuk megoldani, ami akár két évet is igénybe vehet.

Addig én tartani akarom magam. De tudom, hogy miből lesz komolyabb nézeteltérés. Most már teljesen elvonatkoztatok az érzelmektől, és tisztán, logikusan, reálisan nézem az egészet. Így sokkal jobb képet kapok.

Aki csalódott már nagyot, esetleg többször is, az hajlamos legközelebb így gondolkozni.


És az is lehet, hogy ő egyszerűen egy érzékeny lélek, akit tényleg megviselt a múlt. Így védekezik, mert nehezn tűri a lelki, az érzelmi sérüléseket.

Ez esetben csak ki kell tartanod, és megmutatni, hogy melletted biztonságban van, nincs mitől félnie.

De ez szerintem még akár egy évbe, vagy másfélbe is beletelhet.


Sok sikert, bármi is az oka :)

2011. márc. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!