Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a külföldi fiúknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a külföldi fiúknál van esélyem?

Figyelt kérdés

Nyáron voltam Olaszországban, és elég sok fiúnak bejöttem.

Itthon meg sosem sikerül azzal, akivel szeretném...Mi lehet az oka, hogy ott könnyebben megy az ismerkedés?


2009. febr. 19. 22:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Talán a kötetlenebb viselkedés. Gondolom van egy srác akit szeretnél elcsábítani és megpróbálsz úgy viselkedni hogy felfigyeljen Rád. Külföldön meg csupa ismeretlen ember, ilyenkor mindenki lazábban viselkedik és lehet hogy ez tetszett meg nekik. Próbálj meg nem "görcsösen" és igyekezve megtetszeni a fiúnak hanem kicsit lazábban a közelébe férkőzni;)
2009. febr. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ezen én is gondolkodtam már, én úgy voltam hogy itthon soha senkim nem volt, csúnyának tartottak a suliban is. Finnországba kimentem és az a 3 hét alatt több pasi nyüzsgött körülöttem mint előtte egész életemben. Arra jöttem rá, hogy a külföldi pasik rendesebbek, megértőbbek, így könnyebb velük ismerkedni is. De gondolom nem csak ez az oka. Ki tudja... rejtély:)
2009. febr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen szerintem azért fordul elő, mert nyaralóhelyekre flörtölni járnak a fiatalok, ismerkedni, csajozni/pasizni. Itthon midenkinek van sok dolga, vagy csak simán nem akar komolyabb kapcsolatot.
2009. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%

-azert mert turista vagy, egy het alatt egyik csaj sem kezd el hisztizni, ha esetleg tortenne valami.

ronda vagy, konnyen dughato, meger egy probat.

-a helyi pasik mindenkinek udvarolnak, ez a hobbijuk, minden orszagban udvarolnak a turistaknak.

2009. febr. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)

Szerintem is mások a külföldi fiúk. Sokkal rendesebbek, és egyáltalán nem a szexre mennek rá...nem úgy mint itthon...

Mellesleg 1 hónapig voltam kint, az egyikkel azóta is tartjuk a kapcsolatot, minden nap msn-ezünk...és nem a szex a fő téma...ja, azóta eltelt 6 hónap...és nemsokára meglátogat...

2009. febr. 20. 10:10
 6/12 anonim ***** válasza:
az olaszok sokkal nyitottabbak mint a magyarok, de a legtöbb országban nyitottabbak, és kedvesebbek...
2009. febr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Azért,mert az itthoniaknak annyira nem tetszel,nem kéne ennyire beszűkült látáskörrel rendelkezni...Sokkal rendessebbek?Ezt meg honnan tudod,találkoztál az összes magyar fiúval talán?Nem a szexre mennek rá?Képzeld én sem arra szoktam és MAGYAR vagyok...mily meglepő,nemde? :) Nah mindegy,ez az én véleményem,köszíí szépen a lepontozást! ;)


20/F

2009. febr. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, én is mondanám, a magyarnál prűdebb népet nem igen találsz de azért tudod nekem kapásból szemet szúrt valami a kérdésedben :-) Fiú vagy vagy lány ? Bocsi semmi sértés, csak hát mai fiataloknál aztán ahogy látom ezt tényleg tisztázni kell, mert mert ....
2009. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
59%
Talán mert nem értik, mit mondasz.
2009. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne is haragudj, nem tudom miért kell ilyen stílustalanul beszólni, és ha én vagyok figyelmetélen akkor elnézést de átfutottam a berást és nem látom sehol, hogy a kérdező személye fiú vagy lány. Csak mert lehet ez egy gondja fiúnak is, bármilyen vadul is hangzik valakinek, de tudod, fiatalokkal foglalkozom szakmámból kifolyólag, és amit mai tizenéveseknél tapasztalok ezen a téren, az abszolút jogosan felveti ezt a kérdést szerintem. És még csak melegnek se kell lennie a fiúkának, hogy flörtölgessen fiúkkal ha éppen egy évben egyszer ahhoz van kedve, tehát csakis tapasztalatból írtam amit írtam. Tudod te hány tini srác mond el olyan problémákat, hogy hát beismeri, annak ellenére, hogy megvan barátnője és "amúgy minden megy a maga rendjén", bizony nem is kevésnek és nem is kevésszer megtetszik egy-egy saját nemű osztálytársa, évfolyamtársa, sőt nem ritkán nagyon alkalomszerű szexuális kalandokba is belebocsátkoznak. Hiszed vagy nem hiszed ez a te dolgod, én viszont tudom.

Üdv: Kriszti

2009. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!