Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakíthatok végre vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatok végre vele?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve együtt vagyunk de már régóta nem szeretem próbáltam vele szakítani kb. 1 hónapja erre megvagdosta az ereit. De most bele szerettem valaki másba nem akarom sokáig húzni a szakítást, ezt már magamba régen lezártam nem érzek semmit iránta. Félek hogy újra megpróbálna öngyilkos lenni. Láttam a kezét tudom, hogy képes lenne rá mégis nem tudom hogy mi a jó megoldás.
2011. márc. 11. 13:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

a pasid undorito beszélj valami hozzátartozojával hogy figyeljen oda rá szedje össze magát stb és hagyd ott a francba nehogy már ezzel zsaroljon bár tudom nehéz lehet de ugyan már ez azért szerintem felháborito...

18f

2011. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Utolsó: Honnan tudod,hogy pasi?
2011. márc. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, ha ennyi esze van, ő baja. Szakíts vele, aztán ne érdeklődj többet felőle.
2011. márc. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
mielőtt szakítanál vele szólj a családnak... ők is tudnak az előbbi akciójáról... így nem fogja váratlanul érni őket, és ha tudnak is róla h vége, vigyázzanak rá, beszéljenek vele, vigyék orvoshoz... innentől nem a te felelősséged, és nem is kell h lelkiismeret furdalásod legyen! szánalomból nem szabad senkivel együtt lenni, annál rosszabb nincs.
2011. márc. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmi zsarolásnál nincs rosszabb.Szerintem is előbb beszélj a családdal,aztán vele,hogy vége.
2011. márc. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele. Nem hiszem, hogy tényleg öngyilkos akar lenni. A vagdosás inkább csak azt a célt szolgálja, hogy felhívja magára a figyelmet. Csupán így akar befolyásolni.
2011. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy nem hiszed el, hogy szeret, mert ha szeretne, akkor tiszteletben tartaná az elhatározásodat, és elengedne, mert a legjobbat akarná neked, azt, hogy boldog légy. És ha vele már nem vagy az, akkor el kell menned.

Amit csinál, az önzés, nem szeretet.


Szerintem is felhívod az anyját, elmondod neki, hogy múltkor mi volt, aztán kirúgod.

2011. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetbe voltam 2 éve, együtt voltam 2,5 évig vele, és mikor el akartam hagyni jött az érzelmi zsarolás, hogy akor lelövi magát, meg magába szúrja a kést.. sajnos egy két malőrt láttam amit megtett, így én sem hagytam el, szánalomból voltam vele. Majd egy éjjel részegen felhívott veszekedtünk, és kimondta a szót amire oly rég vártam :SZAKÍTOK VELED!!! az volt a legbodogabb napom. Persze másnapra megbánta de mondtam oké ég veled, sajnos azóta is keres, de már nem hat meg a zsarolása, mondtam neki felőlem aztán fejbe lőheti magát, már nem felelek érte. Sajnos én féltem tőle nem volt megoldás, te legyél erősebb, mondd ki, hagyd el és ne érdekeljen mit csinál magával, komolyan!!! 24N
2011. márc. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt a sok jó tanácsot! Múltkori akciójánál gondoltam hogy szólok a bátyjának aztán mégse tettem. Akkor mikor megmondtam neki hogy vége mondtam hogy ne keressen többet és ha szeret akkor meg teszi. Ehhez képest haza ért írogatott msn-en facebookon mind2 helyről letiltottam aztán hívogatott telefonon sms-eket írogatott arra se reagáltam. De írt a 12 éves húgomnak msn-en ha most nem írok vissza akkor öngyilkos lesz stb... ekkor nálam betelt a pohár felvettem a telefont és elmondtam neki hogy nem tudom mit képzel magáról, hogy ilyeneket írogat a 12 éves húgomnak. Másnap láttam a kezét és megijedtem, vasárnap készülök szakítani vele akkor találkozunk személyesen annyit szerintem mindenki megérdemel hogy személyesen mondjam el.
2011. márc. 11. 15:31
 10/20 anonim ***** válasza:

Az én párom is azzal az ötlettel "rukkolt" elő a multkor,hogy ha én őt valaha elhagyom akkor az életének nincs értelme,és öngyilkos lesz...


Kegyetlen egy érzés ez,főleg úgy,hogy a kapcsolatunk már megváltozott,sokat veszekedünk,és képbe is jött egy másik fiú...

Ezért nem tudom,hogy ott tudnám-e hagyni,mert még enkem lenne lelkiismeret furdalásom ha valamit csinálna magávan utánna.

18L

2011. márc. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!