Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakíthatok végre vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakíthatok végre vele?

Figyelt kérdés
A párommal 2 éve együtt vagyunk de már régóta nem szeretem próbáltam vele szakítani kb. 1 hónapja erre megvagdosta az ereit. De most bele szerettem valaki másba nem akarom sokáig húzni a szakítást, ezt már magamba régen lezártam nem érzek semmit iránta. Félek hogy újra megpróbálna öngyilkos lenni. Láttam a kezét tudom, hogy képes lenne rá mégis nem tudom hogy mi a jó megoldás.
2011. márc. 11. 13:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Egyébként kedves kérdező,nagyon sajnállak... és lassan már magamat is,mert a párom e felé az út felé halad.


Hasonló cipőben járok mint te. Másfél éves kapcsolatban vagyok,ami már nem az igazi,sok minden nem jó már,ráadásul képbe jött egy olyan fiú akinek kellek,és nekem is tetszik.

Nagyon rossz most nekem is... nem tudom mit tegyek.


Egyébként megkérdezhetem,hogy hány évesek vagytok?

18L

2011. márc. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

ő 21F én 18L


ez a baj hogy nem vagyok benne biztos hogy nem tenné meg és 1 életen át cipelni ezt a terhet ... :S

2011. márc. 11. 16:19
 13/20 anonim ***** válasza:

Erről van szó. Az én párom 23 és ilyenekkel fenyeget úgymond. (hogy ő akkor már nem akar élni,meg stb.. ) Voltunk már egy párszor mélyponton,sokszor szóba jött a szakítás,sajnos,és akkor is azt mondta,hogy "meg akarok halni"

Belebetegednék ha valaha is miattam csinálna magával valamit...ezért ha el jön nálunk is az az idő,hogy vége,nem tudom el tudnám e emiatt hagyni... :(

2011. márc. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Szeretnék még veled így "beszélgetni",mert hasonló cipőben járok,mint te,és teljesen tanácstalan vagyok most....


Kiváncsi lennék arra is,hogy szakítasz-e vele.

Remélem nem tartod ezt tolakodónak.

18L

2011. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Egyre jobban szenvedek és ebből ELÉG! nem is tudtam hogy ilyen sokan járnak ugyanebben a cipőben. Keresem a legjobb megoldást. Párom is ilyeneket mond hogy én vagyok az élete értelme és nem tud nélkülem élni. 3 napja ezen gondolkozok hogy hogyan mondjam el neki.
2011. márc. 11. 16:31
 16/20 A kérdező kommentje:
Kedves 16:28-as válaszoló, látom hogy sokan vagyunk ilyen helyzetbe és szeretnék nektek is segíteni mert tudom hogy elég szar érzés. Vasárnap remélem sikerül lezárnom. Fel vagyok készülve arra hogy esetleg megpróbál megint öngyilkos lenni de meg próbálok nem foglalkozni vele. 1 idő után úgyis abba hagyja és minél előbb remélem.
2011. márc. 11. 16:33
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem elkeserítés vagy megijesztés miatt mondom de én már láttam ilyet. Mondjuk ők idősebbek voltak(40+) A férfi nagyon féltékeny volt(de tényleg eszméletlen beteges módon) A nő emiatt elhagyta(sok évig voltak együtt, pontosan nem tudom) A férfi is fenyegetőzött és végül meg is tette. Felakasztotta magát. Sajnos van ilyen. A nő túltette magát a dolgon(nem őrülhetett bele) Ma már boldog párkapcsolatban él de a halott férfi sosem jön szóba baráti összejöveteleken. Ez már jó pár éve történt. Remélem egyikőtökkel sem fog ez megtörténni! Sok sikert a szakításhoz és a boldog új kapcsolathoz!
2011. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

16:44!

Hát,sajnos van ilyen is,elég szomorú....

Remélem minden jól zajlik majd kedves kérdező,majd mesélj mi,hogy történt a szakítás

Holnap jövök..pápá :)

18L

2011. márc. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szakítani nagyon nehéz. Akkor is ha nincs érzelmi zsarolás a háttérben, hiszen egy olyan embertől készülsz megválni aki sokat jelentett neked egykor.


Először is. Ne msnen/facebookon szakíts vele! Menj el hozzá személyesen és gondoskodj róla, hogy legyen kéznél segítség is, ha úgy alakul.

Másodszor keményítsd meg a szíved és nézz a szemébe mikor kimondod.

"Te érzelmileg zsarolsz engem, kegyetlenül bánsz velem és ezt én nem tűröm el! Hogy gondolhatod, hogy túszul ejted magad és megfenyegetsz? Mit vársz mi fog történni? Engem már nem érdekel mit gondolsz, mit érzel ezek után. Nem ismerem azt az embert aki lettél és nem is akarok vele semmilyen kapcsolatot fenntartani. Talán ha visszatér egyszer a férfi akibe belé szerettem beszélhetünk egy nap újra, viszont kérlek egy darabig most ne keress inkább."


Szólj a szüleinek, vagy a bátyjának, hogy mit várhatnak esetleg és hogy nagyon sajnálod ami történt, de így ezek után te már nem szeretnél tovább semmilyen kapcsolatot fenntartani vele, mert megijeszt (ha normálisak a rokonai ezt megértik és vigyázni fognak rá).


Majd fordulj sarkon és távozz!

Legalább 5 évet fogsz fejben öregedni...

2011. júl. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De akiknek ilyenek járnak a fejében, pl nekem most is öngyilkosság merT Ő érte élek csak szerelmes vagyok úgy igazán és ha ezt a másik fél egyszer csak nem viszonozza az maga a pokol. Akik itt irtak és hogy 1-2 éve együtt vannak...ha nem szeretitek a párotokat minek kinozzátok őket mert vele vagytok még mindig??? Már az első pillanatban kikellett volna dobni és nem hülyiteni őket...én csak ezt akartam megosztani veletek. Ne huzzátok mert annál jobban fáj!!!
2011. júl. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!