Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szakított velem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szakított velem, de úgy érzem, még lenne esélyem nála? Segíítenétek írni valami verset?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha segítenétek verset írni, a kapcsolatunkról, és, hogy kezdjük előről az egészet. Story:

4 hónapot voltunk együtt, 3 napja, hogy szakitott velem. Nagyon szerettük egymást, boldogok voltunk! Ő azt állítja, hogy, már nem szeret, de nem hiszem, hogy 1 nap alatt ki lehet szeretni valakiből! Mellesleg azért szakított, mert "megaláztam" viccből ki tettem elé a lábam, ő meg megbotlott, több ember előtt. De bocsánatot kértem, mert tényleg nem így akartam. Sokat veszekedtünk. Ő is és én is őt szerettem eddig a legjobban (ő meg engem). Nagyon sok mindenen keresztül mentünk, eleinte az édesanyja is "tiltott" egymástól, de kitartottunk egymás mellett! Mikor Ő beteg volt, mindig ott voltam és fogtam a kezét. Nekem ő már régebb óta is tetszik, bár akkor még nem is ismertem, és mikor összejöttünk, nagyon boldog voltam! Sok tervünk volt. Volt, hogy szakítottunk, pár napra... de nem bírtuk, elég makacs, hajthatatlan ilyen téren! Szeretném, ha újra kezdhetnénk mindent! Kérlek segítsetek írni valami kis verset, amiben minden benne van!

Én 17,5 L

Ő: 18F


2011. márc. 12. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
megpróbálok tapintatos lenni. Ha nem tudjuk az apró sztorijaitokat, amiket együtt éltetek át, az emlékezetes dolgokat, amin nevettetek, vagy megmaradt, akkor hogy akarod hogy segítsünk verset írni? Így nem fog menni.
2011. márc. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kranpusz ***** válasza:

Ha jól látom Te vagy a lány! Szóval...

Én fiu vagyok de ilyen esetben nem a vers segítene nekem/neked!

Egy levelet írj neki amiben szánod bánod bűneid és megprobálod a jó oldaladra öszpontosítani a levélben!

És vársz, türelmesen vársz!!!!

Mást nem hiszem hogy tenned kéne mert ha megalázkodsz akkor sanyarú sors vár rád ha ki is békül veled!

Jó hosszú levél legyen ne 10 mondat hogy át tudja érezni! Érted?! :)

2011. márc. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Cyberpunk_94 válasza:

Egy májusi esõs délután sétáltam egyedül a fák között

Gondolataimban ott jártál

Nagyon hiányoztál

Ott álltak a sziklák büszkén, kik számtalanszor láthattak már

Emberek arcán bánatot

Hányszor láthattak boldogságot


Egy dal, ami mit sem ér

Annak, aki nem érzi át, akiben nem él

Aki érzéseit kimutatni fél

Akit nem önt el ma még a szenvedély

De ha egyszer valakit utolér

Ereiben hevesebben lüktet a vér

Akkor megbocsát majd mindenért


Mindenki szívében ott él

Hidd el, elmúlik majd a tél

Minden fájdalommal együtt élni, reménykedni

Meddig tart még?


A vihar erõsebb már, az ég is mennydörög itt

Az esõcseppek ördögien szólaltatják meg a fák lombkoronáit

Ó, miért nem vagy itt velem?

Nem érezhetem forró ölelésed

Szádnak édes ízét

Szerelmünk égetõ tüzét

2011. márc. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEEEEE!!! küldd el, ha még akarod látni.

Bocs hogy őszinte vagyok, de ez szörnyen rossz vers, erőltetett, ritmustalan, érdektelen.

De ha maga...sajnálom, női költő nem volt...szóval maga a szuperköltőnő volnál , akkor sem szabad verset küldeni, még a levél is határeset, ne alázd meg magad, jelezd, hogy ott vagy még neki ,egy kis ideig!, azután halgass, ne telefonálj, ne sms-ezz, ne kerülgesd, ne keresd.

Ha nem jelentkezik, akkor a gáncsolás csak egy jó ürügy volt.

Ha egy hónapig nem jelenik meg a -nem csöpögős- leveled után-, már nem is fog.

Nézd el, ha túl szigorúan őszinte voltam, de igaz amit írtam.

2012. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!