Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek helyes a reakcióm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes a reakcióm?

Figyelt kérdés
van egy lány akit 6-7 éve ismerek,eddig csak barátok voltunk,de pár hete úgy alakult hogy összejöttünk,keveset találkozunk,mert én messze dolgozok,hétvégén vagyunk csak együtt,hétköznap telefonon vagy interneten tartjuk a kapcsolatot,de általában én hívom,és írok neki,és ez zavar,ha én nem írok neki ő egyáltalán nem jelez felém,először még boldogan írtam mert szeretem,de aztán kicsit elegem lett ebből,hagyom hogy ha majd akar valamit ír nekem,szerintetek jó a reakcióm? 25/F
2011. márc. 12. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Így azért nagyon kétesélyes a kimenetele a dolognak. Döntsd el, hogy Te mit szeretnél. Kapcsolatot, vagy esetleg egy "jó ismerőst".
2011. márc. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sztem jól teszed
2011. márc. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én tudom,hogy mit szeretnék,ŐT!

de nem vagyok már kamasz,hogy fussak utána,úgy érzem rajtam nem múlik,ideje neki is valamit mutatni,mert ő mondta először ki hogy szeret..

2011. márc. 12. 13:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha Ö-t szeretnéd, akkor tedd félre a büszkeségedet.Ne zavarjon , hogy egyenlőre neked kel mindig kezdeményezned. Meg kel nyerni a NŐ-t
2011. márc. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem meg ez nem így van!

Kérdező, neked van igazad!

Minél többet nyalizol egy nőnek, annál visszataszítóbb vagy a szemében! A nők szeretik ha kicsit küzdeni kell a másikért!

Be ne vedd a hülyeséget! Te már tettél eleget érte!

2011. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja, persze vannak olyan lányok akik elvárják h kinyald a s.ggüket, de sztem neked nincs szükséged egy olyanra....sőt, épelméjű embernek sincs szüksége olyanra
2011. márc. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok és eddig én is ezt csináltam. Számomra a "klasszikus" férfi és női szerep létezett, én nem kerestem soha, mindig megvártam, amíg a férfi hív, ír stb. De már látom (és nem csak a te kérdésedből és a hozzászólásokból), hogy nem jól tettem. Lehet, hogy ő is így van vele. Beszéljétek meg, szó nélkül ne hagyd, mert akkor meg nem biztos, hogy magától rájön, mi a bajod.
2011. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

furcsa számomra az egész

régen őrülten szerelmes voltam belé,de mivel haverok voltunk nem mondhattam meg neki.

most pár hete ő kezdett el felém közeledni nőként.

szép dolgokat írt,hogy szeret engem,különleges ember vagyok számára meg hasonlók. azóta összejöttünk gondoltam egy próbát megér,de azóta csökkent az érdeklődés irántam úgy érzem,ezt megbeszéltem már vele,hogy zavar engem,de azt mondta,hogy ne aggódjak és tényleg szeret engem.

2011. márc. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!