Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Biztos kapcsolat, vagy őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos kapcsolat, vagy őrült szerelem? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyok a párommal, akivel már eljegyeztük egymást, már épp az esküvő időpontját tervezzük.

Viszont egyik nap váratlanul felhívott az exem, hogy hiányzom neki, és találkozzunk. Nekem ő volt életem szerelme, és 16 éves korunkban jöttünk össze, és 4 évig voltunk együtt, amikor szakítottunk még ugyanúgy szerettük egymást mint a legelején, csak megbízhatatlan volt (nem megcsalás, csak pl. megbeszéltünk egy randit, és nem jött el, mert lusta volt lezuhanyozni, és anélkül nem mehet randira, és nem hívott fel, hogy nem jön, hanem hagyta, hogy ott várjak rá a megbeszélt helyen, és mikor felhívtam hogy hol van annyit mondott, hogy bocsánat-azt mondta, hogy inkább menjek át hozzá, ne mozduljunk ki, persze utána virágok engesztelésként, de azt sem vettem komolyan, mert anyukája virágkötő volt, tehát azért sem kellett sokat tennie, maximum telefonálni egyet anyukának, hogy hozzon haza egy szálat). Mikor megelégeltem a furcsa szokásait, a gépfüggőségét meg a lustaságát szakítottam vele, és nem sokkal rá összejöttem a jelenlegi párommal. Őt is nagyon szeretem, de úgy érzem, hogy az előző volt az igazi, még akkor is, ha szemét volt velem. Szóval belementem a találkozóba, felvettem a legszebb ruhámat, fodrászhoz mentem, és felvettem a jegygyűrűmet (nem mindig hordom a munkám miatt), hogy beolvasok neki, hogy tudja mit vesztett el. Beszélgettünk, sétálgattunk, és végül elbúcsúztunk. Aztán újra hívott, és újra és megint találkoztunk. A 4. találkozón megcsókolt, és sokkal jobb volt, mint bármelyik a vőlegényemmel. Nagyon szégyelltem magam emiatt, mert soha senkit nem csaltam meg, és nem is akartam, tehát nem válaszoltam a hívásaira, és el akartam felejteni, de smsekkel kezdett bombázni, interneten írt, végül találkoztam vele megint, és azt mondta szeret. Sajnos úgy éreztem, hogy én is őt. Mintha megváltozott volna, mindig ő érkezett hamarabb a megbeszélt helyre, figyelt rám, teljesítette a kívánságaimat (mondtam telefonban, hogy nagyon kívánok egy finom forrócsokit, erre a következő "randin" hozott nekem egyet). Úgy érzem, hogy szeretem őt, de mégsem akarok vele lenni, mert félek, hogy megbántana, de a páromhoz sem akarok úgy hozzámenni, hogy mást szeretek, és nem tudom mit tegyek.

Inkább felejtsem el, és legyek boldog a párommal, aki egy tökéletes ember, odaadó, kedves, figyelmes, okos, vagy hagyjam a biztos kapcsolat, és menjek ahhoz, akiben nem bízom meg, de minden percben mikor velem van a mennyekben érzem magam?


2011. márc. 13. 12:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem légy őszinte a jelenlegi párodhoz! Mond el neki, hogy felbukkant az exed, és nagyon sajnálod de egy kicsit összezavarodtál, addig viszont nem akarsz hozzámenni amíg nem vagy biztos a dolgodban. Biztos százszor nehezebb lesz ezt hallania mint elviselni egy gyomorszájon rúgást, lehet csalódni is fog kicsit benned, de ha igazán szeret nem akar majd ráderöltetni egy olyan esküvőt, amit a lelked mélyén nem is akarsz. Pár hónapra vonulj el, és gondolkozz hogy melyik a fontosabb számodra...
2011. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyébként én a biztos két éves kapcsolatomat cseréltem le egy hirtelen jött "vad szerelemre". Hónapokig gondolkodtam, és így láttam helyesnek, aztán hatalmasat koppantam, és két szék közül a pad alá estem. Jelenleg sem új, sem régi... nagyon megbántam hogy így döntöttem! Első voltam
2011. márc. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem irigyellek...:( de sajnos a régi szerelmed lehet, hogy csak most kezdetileg előzékeny, hogy visszamenj hozzá és levegyen a lábadról. sztem a vőlegényed nem érdemelné meg, hogy eldobd... de sajnos bárki bármit ír, nem ismeri annyira az érzelmeidet, mint te magad.
2011. márc. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát, fogalmam sincs, hogy a helyedben mit csinálnék, de az biztos, hogy nem lennék valakivel, csak mert valaki kedves és figyelmes, miközben tudom, hogy volt/van/lehet nála jobb, ami a szerelmet illeti. Nekem KELL a lángoló szerelem (ami egyesek szerinte elmúlik). De azt neked kell tudni, hogy neked mi kell.

Az előző válaszolóknak igaza lehet azért abban, hogy exed talán csak eleinte figyelmes, aztán megint olyan lesz, mint volt.

2011. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ez nagyon nehéz dolog, de szerintem is..a legjobb aha átgondolod mit érzel mindkettő iránt..de biztos h ezerszer jobban járnál a pároddal...én nekem is 2 évevan barátom..és megcsalt engem ,a sok féltékenykedésem miatt..amikor különvoltunk még 2 lánnyaL lefeküdt megmondtam hogy soha többt nem akarom látni..de nekem ő voltaz első akivel lefeküdtem..még mindig nagyonszeretem és ő benne megvan amit én egy fiúba se találtam meg...nagyonjól megvltunk amugy..és visszamentem hozzá mert boxcsánatotkért..sirt...viszamentem ,de a veszekedések néha igy is megvannak:( és megmondta h szerelmes belém(érzem is)csak fél hogy fiatal és nem birna ellenálni a nőknek:S én sem tudom hogy döntsek..nagyon gondolkozok rajta..de mégis vele érzem magam a legjobban:( én azt ajánlom hogy a pároddal maradj...ő biztos szeret téged és nagyon bántaná a dolog ha megtudná hogy érzel..remélem minden megoldódik!!szia
2011. márc. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha téged ennyire fel tudott kavarni az exedt, azt kell mondjam, tuti nem szereted igazán a jelenlegi barátodat. Ha már most, 3 év után így meginogtál, mi lesz így később, 10-15-30 év múlva??? Így semmiképp ne menj hozzá.

Amúgy én a helyedben mindkettővel szakítanék, mert nyilvánvaló, hogy egyik sem az igazi számodra: a jelenlegivel tök lapos, langyos állóvíz az egész, a múltbeli pasas meg egy megbízhatatlan alak. Egész biztos vagyok benne, hogy a mostani teperése is csak ideig-óráig fog tartani.

2011. márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!