Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennyire különc lennék vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire különc lennék vagy ez természetes?

Figyelt kérdés
Sajnos eddig akárhány lánnyal próbáltam összejönni mindig az jött ki hogy az elején megvolt a kölcsönös vonzalom utána járás féleség nagyon rövid ideig... aztán mind eltávolodott tőlem.Most a legutóbbi csajnál még meg is lett beszélve hogy maradunk barátok és lehet szó 1-2x szexről de ő nem fog engem szeretni.1 másik férfinak ez elég lenne de nem nekem.Szar érzés hogy a kedvességemmel nem érek semmit a nőknél.Másnál is lenne ekkora szeretet hiány vagy csak nálam ?
2011. márc. 14. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

ha érdekel, hogy mi nem tetszik benned azoknak a lányoknak, akik szakítanak Veled, kérdezd meg tőlük! ezt csak tőlük tudhatod meg. és segíthet abban amit mondanak, hogy megértsd a helyzetet és esetleg változtatni tudj valamin, ha úgy érzed, hogy kell.

mert az biztos nagyon rossz, ha az emberrel úgy szakítanak állandóan, hogy azt se tudja, miért.

de valószínűnek tartom, hogy ez nem a Te hibád, másokat is gyakran lapátra tesznek. szóval, ez valahol természetes.

Biztos megfogod ismerni azt a lányt, aki nem fog elhagyni, mert neki Te kellesz majd. úgy, ahogy vagy.

légy türelmes.

2011. márc. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
sajnos igazából teljesen tudom az okokat hogy miért nem vagyok szerethető...tudom mi kell 1 nőnek...csak éppenséggel a gyakorlatba nem tudom azt a fajta viselkedést fenn tartani.
2011. márc. 14. 09:21
 3/9 A kérdező kommentje:
amúgy 20 éves vagyok
2011. márc. 14. 09:21
 4/9 anonim ***** válasza:
mik azok az okok?
2011. márc. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hát pl túl sokat foglalkozok azzal hogy mi a jó neki...néha kicsit önzőbb is lehetnék.pénzem sincs nagyon...nincs nagy tekintélyem...de még lehetne sorolni az okokat
2011. márc. 14. 09:48
 6/9 anonim ***** válasza:
nem vagy egyedül megnyugtatlak.
2011. márc. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ránézésre úgy tűnik nem az a baj, hogy nem szeretnek téged, hanem nem vesznek komolyan, olyan típus vagy, vagy annak mutatod magad akivel nem érdemes hosszú távra tervezni.
2011. márc. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

elsőtől:

szerintem ezek nem égbekiáltó problémák, amiket írsz.

ezek alapján azt mondhatom csak Neked, hogy azért nem vagy kapcsolatban senkivel sem még, mert még nem találtad meg az igazit. senki se szeretett beléd. de nem azért mert nem vagy szerethető, vagy mert nem érdemes Veled kezdeni. egyszerűen csak nem lelted még meg a párodat.

2011. márc. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azt a lányt, akinek Te kellesz.
2011. márc. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!