Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan leckéztessem meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet,hogy volt egy fiú aki nagyon járni akart velem pár hónapja.Én elutasítottam,hogy legyünk csak barátok.Pár napja viszont felkerestem,hogy talán lehetne belőle valami,mert sajnáltam,hogy nem jön össze neki egy lány sem,pedig jófej meg tetszik is stb. Ő azt mondta,hogy szeret és megkérdezte,hogy járunk e,azt feleltem,hogy beszéljük ezt mege gy randin.Úgy volt,hogy pénteken találkozunk.Nagyon boldog voltam,hogy végre jólesz minden stb stb.. Erre feltűnt,hogy már egy órája nem ír vissza facebookon a levelemre,ezért rámentem az adatlapjára,ami "megsemmisült". Azt hittem letörölte magát vagy valami rendszer hba van.Nem hagyott nyugodni a dolog,ezért a húgoméba beléptem és ott is megnéztem az adatlapját.Kiderült,hogy engem tiltott le,hogy ne láthassam miket irogatott az üzenőfalára egy másik lánynak.Olyanok voltak kiirva,hogy "Jó lesz a péntek veled",meg nagyon szeretlek ....,és egy másik lány neve. Rettentő dühös lettem,hiszen tegnap este szerelmet vallott nekem,és én is elköteleztem magam egy komolyabb kapcsolatra.Nagyon megszeretném leckéztetni,várom az ötleteket!

16L


2011. márc. 14. 17:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Sziasztok! Az a helyzet,hogy volt egy fiú aki nagyon járni akart velem pár hónapja.Én elutasítottam,hogy legyünk csak barátok.Pár napja viszont felkerestem,hogy talán lehetne belőle valami,mert sajnáltam,..."


Itten vagyon az eb e'főde've... Szerintem hagyd lógva, nincs miért leckéztetni.

2011. márc. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Inkább örülhetnél, ha úgyis csak szánalomból jártál volna vele.
2011. márc. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%

Jótanács: Ha egy fiú azt mondja neked hogy szeret, és ezt mindenféle előzmény nélkül teszi, akkor azt ne hidd el, mert hazudik a drágaság.

Amúgy meg te csak nincs ló jó a szamár alapon álltál vele szóba....

2011. márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem csak szánalomból bírtam is meg tetszett is. Bár lehet,hogy igazatok van,nem tudom.
2011. márc. 14. 17:46
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

"mert én azt hittem,hogy boldog lesz velem"


az élet nem így müködik hinni a templomba kell

2011. márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Nem olvastam a válaszokat, mindenesetre szerintem ő leckéztetett meg téged nem gondolod ?

Ha meg így álltok, akkor felejtsd el. Ne leckéztetésre pazarold időd, szíved, hanem keress mást.

2011. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem is ő leckéztetett meg téged. Megbántottad az önérzetét azzal, hogy akkor visszautasítottad. Gondolom így most elégtételnek érzi a dolgot.

Szerintem felejtsd el, esetleg írj neki, hogy sok boldogságot! Azon tutira meglepődne, és talán el is szégyellné magát.

2011. márc. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%

Megérdemelted. Aztán meg itt sajnáltatod magad.

Ezek után ne csodálkozz, ha tele a világ "szemét" férfiakkal. Jól tette a srác, hogy keresett mást. Azt én sem helyeslem, hogy megszivatott, de ki tudja, lehet, hogy nem a teljes igazságot hallottuk. Én is tiltottam már le a facebookon olyan nő ismerősömet, akinek rossz híre van, kiről jobb, ha mások nem tudják, hogy ismerem. Tiltsd le te is és kész.

Ja és pontozz le, ha nem tetszik amit írtam, de én már csak ilyen kemény és egyenes vagyok (nem úgy, mint ti nők).

2011. márc. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó: a teljes igazságot leírtam,külömben értelme sem lett volna feltennem a kérsdést. Nem foglak lepontozni,mindenkinek szíve-joga azt írni amit akar.

Azóta van pár fejlemény,amióta a kérdést kitettem. A barátainak elég durva dolgokat mondott rólam,szóval keményen szivatni akart. Ma találkoztam vele az egyik buszon és lekevertem neki egy pofont. lehet most ezért szidni vagy akármi,de nagyon megsértette az ÉN önérzetem azzal,hogy olyan dolgokat hazudott ami nem igaz. Aztviszont tudom,és fel is vállalom,hogy én is megbántottam őt,de amit a napokban csinált túl megy már minden határon!

2011. márc. 17. 15:22
 20/23 anonim ***** válasza:

Javíts ki, ha tévedek, de most akkor azért pofoztad fel, mert azt mondta, hogy szeret és letiltott téged a facebookon? Eszelős és nagyon gyerekes dolog ilyen mindennapi dolgokért valakit felpofozni. Én lazábban venném az ilyet.

De egy valamit nagyon nem értek! Ha ennyire érdekel az a pali, akkor először miért kosaraztad ki???


Ezzel az erővel, van egy nő, akit egyenesen agyon kellene csapnom, mert évekig szivatott, kihasználta az iránta való érzelmeimet. Sok év után mostanában felbukkant és újra megpróbált rám akaszkodni. Aztán ő kirúghatná a fogaimat, mert én nem hagytam magam és töröltem a skyperól és letiltottam a facebookon, hogy ne is lássam a ribit.

2011. márc. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!